Justin Bieber zaprojektował Vespę

Być może nikt się nie spodziewał ale Justin Bieber dołączył do grona gwiazd takich jak Giorgio Armani, Christian Dior czy Sean Wotherspoon i zaprojektował limitowaną edycję kultowego włoskiego skutera marki Vespa.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pierwszy raz jechałem Vespą gdzieś w Europie, prawdopodobnie w Londynie lub Paryżu. Po prostu pamiętam, jak zobaczyłem Vespę i pomyślałem: „Chcę się tym przejechać!”. I świetnie się bawiłem, tylko wiatr fruwający we włosach, wolność. To było zabawne” – mówi 28-letni piosenkarz i bożyszcz nastolatek, dodając: „Uwielbiam Vespę, a współpraca z tak klasyczną marką jest super. Umiejętność wyrażania siebie, czy to poprzez sztukę, muzykę, wizualizacje czy estetykę, umiejętność tworzenia czegoś z niczego – to część mnie. Ostatecznym celem w tworzeniu i projektowaniu jest zawsze nadanie rzeczom własnego, niepowtarzalnego charakteru”.

Jego nowa, biała, monochromatyczna grafika przechodzi przez wszystkie elementy nowej Vespy Sprint: od siodełka, przez chwyty, po szprychy koła. Logo marki i płomienie narysowane na karoserii pojazdu są również utrzymane w odcieniach bieli. To jest duch, który piosenkarz chciał nadać projektowi, aby uosabiać twórczy popęd, żywiołowość i wigor.

JUSTIN BIEBER X VESPA będzie sprzedawana z klasycznymi silnikami 50, 125 i 150 cm3, teraz zmodernizowanymi z pełnym poszanowaniem najnowszych przepisów dotyczących ochrony środowiska. Świeża, młodzieńcza geometria pojazdu tworzy lekkie, ale dynamiczne nadwozie, podczas gdy kierownica, z charakterystycznym, sugestywnym prostokątnym reflektorem, obsługuje niezwykle nowoczesny, kolorowy, wielofunkcyjny wyświetlacz TFT, zsynchronizowany ze wszystkimi funkcjami smartfona. Światła Full-Led i 12-calowe felgi to doskonałe rezultaty połączenia stylu i technologii.

Skutery z limitowanej edycji będą uzupełnione o równie szaloną kolekcję akcesoriów. Torba, rękawiczki i całkowicie biały kask z napisem „Justin spin” i płomieniami, sprawią, że Vespa będzie jeszcze fajniejsza (i jeszcze bardziej pożądana przez beliebers – fanklub Kanadyjskiego piosenkarza.). 

Wstępna sprzedaż rozpocznie się 18 kwietnia 2022 roku.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
18
+1
15
+1
11
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS