Jisoo i Ella Ballińska w nowej kampanii biżuterii Cartier

W maju koreańska piosenkarka z zespołu BLACKPINK i jednocześnie aktorka – Jisoo została globalną ambasadorką marki, a teraz oficjalnie została ogłoszona informacja, że Jisoo została twarzą nowej kampanii biżuterii Cartier Panthère de Cartier. Na zdjęciach dołączyła do niej aktorka Ella Ballińska, która notabene jest również twarzą Cartiera. Być może nazwisko Ballińska brzmi polsko i nie jesteś drogi czytelniku w błędzie, ponieważ Ella jest córką polskiego hrabiego (i przy okazji milionera) Kazimierza Balińskiego-Jundziłło. Nowa kolekcja obejmuje naszyjnik i bransoletkę, które są elastyczne i można je zginać bez obaw o zniszczenie.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wśród form nowej biżuterii znajduje się artystyczna koncepcja rozpoznawalnej głowy pantery. Annabelle Wallis, Mariacarla Boscono i Yasmine Sabri to kilka innych twarzy kolekcji Panthère. „Biżuteria tworzy magnetyczną, fuzyjną anatomię na wzór emblematycznego zwierzęcia Cartiera, związanym w bajecznym tête à tête”, jak możemy przeczytać w komunikacie marki.

Na jednym ze zdjęć Jisoo można zobaczyć w czarnej dopasowanej kurtce, a jednocześnie noszącą bransoletkę, naszyjnik i pierścionek z żółtego złota Cartier. Ella Ballińska na innym zdjęciu jest wystylizowana w czerwonej marynarce i dodatkami z białego złota. 

Kolekcja składa się z dwóch naszyjników, dwóch bransoletek i dwóch pierścionków dostępnych w „żółtym złocie lub białym złocie ozdobionym diamentami i wysadzanym plamkami z onyksu”.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
63
+1
122
+1
4
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS