Galeon 400 Fly – najmniejszy i najbardziej innowacyjny model wyprodukowany w Gdańskiej stoczni

Pomimo niewielkich parametrów, Galeon 400 Fly oferuje innowacyjny system otwartych balkonów, wraz z pełną gamą udogodnień i rozwiązań stosowanych zazwyczaj w większych modelach. Galeon 400 FLY dołączył do czwartej generacji jachtów jako jeden z najmniejszych modeli oferujących innowacyjny system otwierania burty zwany „trybem plażowym”. Ten moduł został zaprojektowany, aby zapewnić łatwość parkowania i dodatkowo stabilność podczas pływania.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dynamiczna sylwetka jachtu jest znakiem rozpoznawczym marki, gdzie duże okna stykają się pod ostrymi kątami z przetłoczeniami na kadłubie. Projekt wyglądu zewnętrznego i wnętrza Galeona 400 Fly sprawia, że wydaje się on znacznie większy, niż wskazują na to jego parametry. Na górny pokład można łatwo dostać się po schodach. Flybridge to główne miejsce wypoczynku i relaksu przy dobrej pogodzie.

Dzięki dużym oknom, goście jachtu mogą doświadczyć niesamowitych wrażeń i obcować z naturą. Dodatkowo, okna doświetlają wnętrze jachtu naturalnym przyjemnym dla oczu światłem. Dzięki temu, przestronny salon na głównym pokładzie stanowi idealne miejsce relaksu i odpoczynku, a bar z grillem na rufie jest tego idealnym dopełnieniem.

W części dziennej znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, a na dziobie dolnego pokładu kabina z podwójnym łóżkiem i łazienką. Główna sypialnia znajduje się na rufie dolnego pokładu i zajmuje całą szerokość jachtu, co zapewnia komfortowe użytkowanie. Listwy wewnątrz pokładu dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych, co podnosi walory estetyczne wnętrza. Galeon 400 Fly to kwintesencja luksusu.

Galeon 400 FLY jest nie tylko wygodny, ale także bezpieczny – charakteryzuje się bardzo dużą zwrotnością i stabilnością podczas pływania po falach. Jacht w wersji standardowej napędzany jest dwoma silnikami Volvo Penta, w trzech wariantach napędu: tradycyjne wałki, nowoczesne i wygodne przekładnie IPS oraz DPI.

Obejrzyj model 400 Fly w 3D:

https://my.matterport.com/show/?m=jmvWmgGHmdm

Jak oceniasz ten wpis?
+1
168
+1
93
+1
12
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS