iPhone 13 Pro w złocie i z… QR kodem potwierdzającym szczepienie na koronawirusa

W dzisiejszych czasach ludzie w wielu miejscach potrzebują świadectwa szczepienia na COVID-19, aby wejść do placówek takich jak restauracje, siłownie i centra kongresowe, a do tego potrzebujemy kodu QR, potwierdzającego jego autentyczność na naszych telefonach komórkowych. Ale wyświetlanie go na wyświetlaczu jest zbyt banalne – co powiesz na wygrawerowanie go na plecach telefonu?

Caviar to marka luksusowych gadżetów, oferuje teraz kolekcję produktów Digital Signature, które mogą zawierać kod QR wykonany z czystego 18-karatowego złota z tyłu iPhone’a 13 Pro. Kod może prowadzić do wizytówek, stron internetowych, profili w mediach społecznościowych lub czegokolwiek, o czym możesz pomyśleć.

Seria Digital Signature ma trzy „poziomy” luksusu. Najtańszy jest Apple iPhone 13 Pro/Pro Max Black Card z satynowym wykończeniem tytanem PVD, gdzie tylko kod QR jest w kolorze złotym. Drugi poziom to QR Matrix, który ma kilka złotych motywów, inspirowany filmem Matrix, który został zaprezentowany w zeszłym miesiącu.

Najdroższą opcją jest gold card – ma taki sam ogólny wygląd jak black card, ale jest prawie w całości wykonana ze złota.

Ceny zaczynają się od 25.000 złotych za Black Card, podczas gdy pełny złoty iPhone Gold Card kosztuje ponad 140.000 złotych, i są to wersje 128 GB. Stają się o 4000 złotych droższe, jeśli zdecydujesz się na opcję z 1 TB pamięci. Wersja Gold Card została wyprodukowana tylko w ilości 19 sztuk na cały świat.

Więcej na stronie producenta.

iPhone Gold Card

iPhone QR Matrix

iPhone Black Card
Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS