iPhone 13 Pro w złocie i z… QR kodem potwierdzającym szczepienie na koronawirusa

W dzisiejszych czasach ludzie w wielu miejscach potrzebują świadectwa szczepienia na COVID-19, aby wejść do placówek takich jak restauracje, siłownie i centra kongresowe, a do tego potrzebujemy kodu QR, potwierdzającego jego autentyczność na naszych telefonach komórkowych. Ale wyświetlanie go na wyświetlaczu jest zbyt banalne – co powiesz na wygrawerowanie go na plecach telefonu?

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Caviar to marka luksusowych gadżetów, oferuje teraz kolekcję produktów Digital Signature, które mogą zawierać kod QR wykonany z czystego 18-karatowego złota z tyłu iPhone’a 13 Pro. Kod może prowadzić do wizytówek, stron internetowych, profili w mediach społecznościowych lub czegokolwiek, o czym możesz pomyśleć.

Seria Digital Signature ma trzy „poziomy” luksusu. Najtańszy jest Apple iPhone 13 Pro/Pro Max Black Card z satynowym wykończeniem tytanem PVD, gdzie tylko kod QR jest w kolorze złotym. Drugi poziom to QR Matrix, który ma kilka złotych motywów, inspirowany filmem Matrix, który został zaprezentowany w zeszłym miesiącu.

Najdroższą opcją jest gold card – ma taki sam ogólny wygląd jak black card, ale jest prawie w całości wykonana ze złota.

Ceny zaczynają się od 25.000 złotych za Black Card, podczas gdy pełny złoty iPhone Gold Card kosztuje ponad 140.000 złotych, i są to wersje 128 GB. Stają się o 4000 złotych droższe, jeśli zdecydujesz się na opcję z 1 TB pamięci. Wersja Gold Card została wyprodukowana tylko w ilości 19 sztuk na cały świat.

Więcej na stronie producenta.

iPhone Gold Card

iPhone QR Matrix

iPhone Black Card
Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS