Hot Wheels x Gucci Cadillac Seville w rocznicę założenia domu mody Gucci

Marki Hot Wheels i Gucci celebrują setną rocznicę powstania domu mody Gucci i przedstawiają limitowaną edycję Hot Wheels x Gucci Cadillac Seville, inspirowaną miniaturowym modelem legendarnego Cadillaca „Sevilla by Gucci”. Niezwykły samochodzik będzie dostępny na platformie Mattel Creations oraz w wybranych sklepach Gucci na całym świecie od 18 października. Partnerstwo jest hołdem dla oryginalnej współpracy Gucci i GM z lat 70.

Cadillac Seville z 1982 r. wpisuje się w aktualny świat mody, tak jak miało to miejsce kilkadziesiąt lat temu. Do luksusowego samochodu z Detroit dodano legendarny włoski styl, który jest nieodłączną cechą Gucci. Klasyczne logo Gucci, kultowy, zazębiający się wzór GG, a do tego wnętrze w skali 1:6, zawierające detale charakterystyczne dla pojazdów naturalnej wielkości, takie jak złote lamówki na siedzeniach – tak prezentuje się wyjątkowy Hot Wheels x Gucci Cadillac Seville. Samochodzik zapakowany jest w efektowne pudełko zaprojektowane przez markę Gucci.

„Niezwykła i zaskakująca współpraca Gucci i Hot Wheels potwierdza, że ​​zabawki idealnie wpisują się w modę i design oraz są nośnikiem popkultury” – powiedział Richard Dickson, prezes i dyrektor operacyjny Mattel. „Jesteśmy podekscytowani, że możemy uczcić setny kamień milowy Domu Mody Gucci i uhonorować go artystycznym podejściem do limitowanej edycji Hot Wheels –  tym samym wzmacniając znaczenie samochodzika jako sztuki”.

Więcej informacja na www.mattelcreations.com oraz www.gucci.com

Jak oceniasz ten wpis?
+1
208
+1
158
+1
2
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS