Hermès kolekcja jesień/zima 2021

Francuski dom mody Hermès zastanawia się nad wartością kreatywności i designu w krótkim filmie zbiegającym się z rocznicą pandemii COVID-19.

„Tryptyk” to zakulisowe spojrzenie na rozwój i produkcję damskiej kolekcji Hermès jesień / zima 2021. Dzięki szczerym spostrzeżeniom Nadège Vanhée-Cybulski, dyrektora artystycznej odzieży damskiej i Pierre-Alexisa Dumasa, dyrektora artystycznego Hermès, film opowiada o tym wyjątkowym i emocjonującym momencie.

„Walka Hermèsa podczas pandemii odzwierciedla historię jego lojalnego klienta” – powiedział Chris Ramey, prezes Affluent Insights w Palm Beach. „Pokazuje, że przemyślane tworzenie kobiety Hermès przy jednoczesnym wzmacnianiu wartości, które przyciągają jej klientów”.

Kobieta Hermès
Reżyseria Sébastien Lifshitz, film zawdzięcza swoją nazwę sztuce, że jest podzielony na trzy części, zazwyczaj obraz lub relief wyrzeźbiony na trzech panelach i połączony zawiasami. Jest to kontynuacja spektaklu kolekcji jesień / zima, który przybrał formę trzyaktowego przedstawienia w Nowym Jorku, Paryżu i Szanghaju.

Film, który trwa prawie dziewięć minut, zaczyna się od powrotu pani Vanhée-Cybulsk do domu, aby rozpocząć projektowanie kolekcji podczas zamknięcia. W wywiadzie opisuje tworzenie kolekcji jako święty rytuał, ale przyznaje, że początkowo czuła twórczą pustkę, gdy miała projektować podczas przestoju.

„Tryptyk” kontynuuje produkcję damskiej kolekcji jesień / zima 2021 firmy Hermès

Szybko zdała sobie sprawę, że sytuacja dała jej możliwość głębszego zanurzenia się w wyobraźni bez żadnych zewnętrznych zakłóceń i krytyki. Swoją filozofię projektowania opisuje jako „opór”, skupiając się na indywidualności i wygodzie zamiast na melancholii klimatu.

Oprócz ujęć pani Vanhée-Cybulsk w wywiadzie na siedząco, „Tryptyk” zawiera materiał filmowy, na którym ona i jej zespół dopasowują modele i fotografują kolekcję. Długie zbliżenia skupiają się na bogatych szczegółach elementów, takich jak ręczne szwy i koraliki.

Pan Dumas również przemawia, opowiadając o tym, jak pani Vanhée-Cybulsk i jej praca ukształtowały współczesną kobietę Hermès jako osobę niezależną i asertywną.

Wyjaśnia również koncepcję trzech różnych przedstawień choreograficznych, wykonanych po kolei w trzech miastach 6 marca. Praca trzech choreografów, spektakle miały funkcjonować jako pełna narracja.

„Pomysł zrodził się z tego, że mężczyźni i kobiety nie mogą podróżować, więc kolekcja będzie podróżować” – mówi pani Vanhée-Cybulsk. „To bardzo romantyczne uczucie”.

Gu Jiani stworzył choreografię do spektaklu w Szanghaju

Film zawiera również materiał filmowy przedstawiający tancerzy ćwiczących swoją choreografię w stylu nowojorskim, noszących maski i ćwiczących na dachu na świeżym powietrzu. Ćwiczyli w długich plisowanych spódnicach z kolekcji, co pomogło zainspirować ruchy przedstawienia.

Późniejsze sceny pokazują również próby w Pekinie do spektaklu w Szanghaju, łączącego elementy tańca chińskiego i tańca towarzyskiego.

Film zawiera krótkie wywiady z choreografami Madeline Hollander i Gu Jiani. Zawiera również scenę z członkami zespołu Hermès, w tym dyrektor kreatywną ds. Komunikacji Sophie Toporkoff i dyrektor ds. Komunikacji Charlotte David, omawiając muzykę do występów z ilustratorem dźwięku i kompozytorem Frédéricem Sanchezem.

„Kobieta Hermès w oczach opinii publicznej jest Francuzką” – mówi Vanhée-Cybulsk na zakończenie filmu. „Ale uważam, że ważne jest również, aby była uniwersalna”.

Siła marki
Kolekcja jesienno-zimowa wzmocniła siłę kobiet, nawiązując do podobnego tematu z niedawnej kampanii akcesoriów, która koncentruje się na atletyce.

Poprzez kolekcję i kampanię Hermès Fit marka zachęca konsumentów do bycia codziennymi sportowcami z elegancją i zwinnością. Film zawiera różnorodne akcesoria z kolekcji, od szalików po buty i paski, w energetycznej i dynamicznej narracji.

Dom wykazał zdolność adaptacji i zwinność pomimo kryzysu zdrowotnego i gospodarczego wywołanego przez wirusa COVID-19. W 2020 roku Hermès odnotował szczególnie niezwykłe wyniki w Azji, a także w swojej linii biznesowej skórzanej i rymarskiej.

W pewnym sensie ta sprężystość znajduje odzwierciedlenie w najnowszej kolekcji.

„Film potwierdza, że ​​marka Hermès jest choreografią dla naszego życia” – powiedział Ramey. „To część ciebie; znacznie więcej niż tylko ubranie.

„Mówi mi, że za marką stoją prawdziwi ludzie, którzy pilnie pracują, aby marka odzwierciedlała zakres mojego życia; poczucie autentyczności, które najlepiej przekazać za pomocą filmu ”.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS