Henry Cavill odchodzi z serialu Wiedźmin! Zastąpi go Liam Hemsworth 

Henry Cavill odkłada swój miecz wiedźmina na półkę i po trzech sezonach jako główny bohater serialu Netflix’a odchodzi z Wiedźmina. Aktor potwierdził swoją rezygnację z roli na swoim Instagramie w piątek, pisząc: „Moja podróż jako Geralt z Rivii była wypełniona zarówno potworami, jak i przygodami i niestety odłożę mój medalion i miecz.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Następnie Cavill poinformował, że aktor Liam Hemsworth „przejmie pelerynę” blondwłosego bohatera sagi.

Tak jak w przypadku największych postaci literackich, podaję pochodnię z szacunkiem dla czasu spędzonego na tworzeniu roli Geralta, aby zobaczyć podejście Liama ​​do tego najbardziej fascynującego i pełnego niuansów bohatera” – napisał Cavill.

Z kolei Hemsworth (chyba najbardziej znany z Igrzysk Śmierci) na swoim Instagramie, napisał w sobotę, że jako fan serialu „nie mógł się doczekać możliwości zagrania w Geralta z Rivii”.

Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i jestem zaszczycony, że wręcza mi lejce i pozwala mi wziąć do ręki ostrza Białego Wilka w kolejnych rozdziałach tej epickiej przygody” – napisał.

Wiedźmin który miał premierę na Netflix w 2019 roku, oparty jest na serii książek fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego i stworzony do telewizji przez Lauren Schmidt. Autorka filmowej ekranizacji otrzymała pochlebne recenzje i dlatego Netflix zdecydował się stworzyć także drugi sezon, którego premiera miała miejsce w zeszłym roku. Premiera sezonu 3 ma się odbyć latem 2023 roku.

Jakiś czas temu potwierdzono, że Cavill ponownie wcieli się w postać Clarka Kenta/Człowieka ze stali w nadchodzących projektach dla DC dla platformy HBO Max. Można zatem się domyślać, że Cavill zmienił swoje „klubowe barwy” porzucając Wiedźmina dla większych pieniędzy w HBO Max.

Zaledwie kilka dni przed swoim postem o „Wiedźminie” Cavill udostępnił na Instagramie swoje zdjęcie jako Supermana wraz z filmem mówiącym o jego powrocie.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
19
+1
38
+1
116
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS