Hennessy zostanie sponsorem NBA

Hennessy chyba najbardziej znany i najlepiej sprzedający się koniak na świecie oraz National Basketball Association ogłosiły start wieloletniej współpracy, dzięki której Hennessy zostanie oficjalnym partnerem NBA, Women’s National Basketball Association (WNBA) i USA Basketball.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Partnerstwo między Hennessy i NBA połączyło dwie globalne marki z wieloletnimi wspólnymi wartościami i pasją do przekraczania granic potencjału” – powiedział Forbes Giles Woodyer, starszy wiceprezes Hennessy US. „Czujemy się szczęśliwi, że możemy współpracować z organizacją, która oferuje tak wiele różnorodnych stowarzyszeń i możliwości przyjęcia ducha tej gry”.

Jack Daniel’s był poprzednim partnerem „alkoholowym” NBA.

NBA i Hennessy ogłoszą swoje partnerstwo w tym tygodniu podczas AllStar Weekend, gdzie Hennessy będzie partnerem stowarzyszonym w imprezie gdzie wystąpią gwiazdy sponsorowane przez markę chipsów Ruffles oraz partnerem prezentującym czerwony dywan przed meczem.

Hennessy dąży również do zwiększenia świadomosci fanów NBA, WNBA i koszykówki USA poprzez zapewnienie dostępu do gier, graczy, wydarzeń kulturalnych, tworzenie i upamiętnianie specjalnych historii i aktywacji, które podkreślają ich motto: „Nigdy nie przestawaj. Nigdy się nie zatrzymuj„.

Przeczytaj też:

Ta wspólna podróż” – powiedział Woodyer – „Odkryje królestwa dziedzictwa, kultury i innowacji, kreując prawdziwe i nieoczekiwane sposoby, w jakie fani będą mogli się dalej angażować i być częścią energii, która wykracza poza grę – na boisku, na fandomie, oraz w społecznościach lokalnych”.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS