Gwiazda Morza nowy hotel nad Bałtykiem

Zobacz galerię 29 zdjęć

Położony u nasady Półwyspu Helskiego w Hallerowie, dzielnicy Władysławowa, historycznym, przedwojennym kąpielisku kompleks hotelowy Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT 1 maja otworzył swoje podwoje. Na gości czeka sto osiemdziesiąt pięć pokoi i apartamentów oraz bogata oferta beauty, spa&wellness oraz active. A to wszystko okraszone świetną architekturą spod kreski pracowni Iliard Architecture & Project Management.

Położony w malowniczej okolicy, zaledwie 120 metrów od szerokiej plaży Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT oferuje 88  komfortowych pokoi i 12 unikatowych apartamentów ESA w części hotelowej oraz apartamenty wakacyjne w części Apartments, zapewniających łącznie bazę noclegową dla łącznie 400 osób. W hotelu znajduje się 6 sal konferencyjnych o powierzchni blisko 500 mkw., umożliwiających dowolną konfigurację i organizację wydarzeń dla jednocześnie 250 osób. Autorem projektu hotelowych wnętrz jest krakowska pracownia Iliard Architecture & Interior Design.   

Stylistyka wnętrz to nieformalny, komfortowy i przyjazny klimat, w którym znajdują się naturalne polskie gatunki szczotkowanego, piaskowanego drewna, kamienia, betonu, lnu, kamionki i miedzi. We wnętrzach odczuwalny jest skandynawski nurt, który w połączeniu z polskimi materiałami i dodatkami pochodzącymi od polskich projektantów mebli zapewnia niepowtarzalne efekty estetyczne.      

Pokoje dostępne są w dwóch aranżacjach tematycznych: Forest i Sea – nawiązującymi do otoczenia hotelowego – morza, plaży i nadmorskiego parku. Duże okna, balkony i przeszklone łazienki zapewniają wrażenie przestronności i w pełni korespondują z nadmorskim otoczeniem. W każdym pokoju meble i dodatki zostały indywidualnie zaprojektowane przez architektów hotelu i ich kooperantów.                 

Również pod względem gastronomicznym Hotel Gwiazda Morza SPA&SPORT ma ambicję sprostać wymaganiom najbardziej wyrafinowanych gustów. Dla gości hotelowych, mieszkańców i turystów przygotowano pięć lokali ze zróżnicowanym menu: główną restaurację hotelową – N54, restaurację  H12, lobby bar, Sky Bar i Beach Club.     

Gwiazda Morza to również propozycja dla aktywnych. Program Mistrzowie Aktywnego Wypoczynku odpowiada zapotrzebowaniu współczesnego człowieka na wysoką jakość odpoczynku, w harmonii i równowadze, z szacunkiem dla prywatności i indywidualnych potrzeb każdego z gości. To propozycja dla tych osób, które czerpią radość i siłę z ruchu oraz aktywności na świeżym powietrzu, uwielbiają sporty wodne i dbają o siebie, a także swoich bliskich. To właśnie z myślą o tym programie Gwiazda Morza przygotowała Instytut SPA i profesjonalne centrum fitness w nowym hotelu.

Instytut to jedenaście nowoczesnych gabinetów, które powstały w oparciu o inspiracje czerpane z natury, w duchu wellbeing oraz profesjonalne saunarium. Wyjątkowe otoczenie Resortu, na które składają się nadmorskie wydmy, sosnowe lasy oraz bezkresny widok na morze stanowią doskonałe tło dla planowanych niezwykłych zabiegów, opartych o najnowsze rozwiązania i innowacyjne technologie. Spokój, cisza i relaks w połączeniu z możliwością poprawy kondycji całego ciała to idealny zestaw gwarantujący zadowolenie każdego gościa. W myśl stworzenia obiektu dla mistrzów aktywnego wypoczynku cała koncepcja zakłada różne zabiegi i aktywności aż na trzech poziomach czterogwiazdkowego obiektu, wzbogacone o specjalną strefę Private SPA i atrakcyjne zabiegi na plaży.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS