Gwiazda Morza nowy hotel nad Bałtykiem

Zobacz galerię 29 zdjeć
587
588
589
590
591
592
593
594
595
596
597
598
599
600
601
602
603
604
605
606
607
608
609
610
611
612
613
614
615

Położony u nasady Półwyspu Helskiego w Hallerowie, dzielnicy Władysławowa, historycznym, przedwojennym kąpielisku kompleks hotelowy Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT 1 maja otworzył swoje podwoje. Na gości czeka sto osiemdziesiąt pięć pokoi i apartamentów oraz bogata oferta beauty, spa&wellness oraz active. A to wszystko okraszone świetną architekturą spod kreski pracowni Iliard Architecture & Project Management.

Położony w malowniczej okolicy, zaledwie 120 metrów od szerokiej plaży Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT oferuje 88  komfortowych pokoi i 12 unikatowych apartamentów ESA w części hotelowej oraz apartamenty wakacyjne w części Apartments, zapewniających łącznie bazę noclegową dla łącznie 400 osób. W hotelu znajduje się 6 sal konferencyjnych o powierzchni blisko 500 mkw., umożliwiających dowolną konfigurację i organizację wydarzeń dla jednocześnie 250 osób. Autorem projektu hotelowych wnętrz jest krakowska pracownia Iliard Architecture & Interior Design.   

Stylistyka wnętrz to nieformalny, komfortowy i przyjazny klimat, w którym znajdują się naturalne polskie gatunki szczotkowanego, piaskowanego drewna, kamienia, betonu, lnu, kamionki i miedzi. We wnętrzach odczuwalny jest skandynawski nurt, który w połączeniu z polskimi materiałami i dodatkami pochodzącymi od polskich projektantów mebli zapewnia niepowtarzalne efekty estetyczne.      

Pokoje dostępne są w dwóch aranżacjach tematycznych: Forest i Sea – nawiązującymi do otoczenia hotelowego – morza, plaży i nadmorskiego parku. Duże okna, balkony i przeszklone łazienki zapewniają wrażenie przestronności i w pełni korespondują z nadmorskim otoczeniem. W każdym pokoju meble i dodatki zostały indywidualnie zaprojektowane przez architektów hotelu i ich kooperantów.                 

Również pod względem gastronomicznym Hotel Gwiazda Morza SPA&SPORT ma ambicję sprostać wymaganiom najbardziej wyrafinowanych gustów. Dla gości hotelowych, mieszkańców i turystów przygotowano pięć lokali ze zróżnicowanym menu: główną restaurację hotelową – N54, restaurację  H12, lobby bar, Sky Bar i Beach Club.     

Gwiazda Morza to również propozycja dla aktywnych. Program Mistrzowie Aktywnego Wypoczynku odpowiada zapotrzebowaniu współczesnego człowieka na wysoką jakość odpoczynku, w harmonii i równowadze, z szacunkiem dla prywatności i indywidualnych potrzeb każdego z gości. To propozycja dla tych osób, które czerpią radość i siłę z ruchu oraz aktywności na świeżym powietrzu, uwielbiają sporty wodne i dbają o siebie, a także swoich bliskich. To właśnie z myślą o tym programie Gwiazda Morza przygotowała Instytut SPA i profesjonalne centrum fitness w nowym hotelu.

Instytut to jedenaście nowoczesnych gabinetów, które powstały w oparciu o inspiracje czerpane z natury, w duchu wellbeing oraz profesjonalne saunarium. Wyjątkowe otoczenie Resortu, na które składają się nadmorskie wydmy, sosnowe lasy oraz bezkresny widok na morze stanowią doskonałe tło dla planowanych niezwykłych zabiegów, opartych o najnowsze rozwiązania i innowacyjne technologie. Spokój, cisza i relaks w połączeniu z możliwością poprawy kondycji całego ciała to idealny zestaw gwarantujący zadowolenie każdego gościa. W myśl stworzenia obiektu dla mistrzów aktywnego wypoczynku cała koncepcja zakłada różne zabiegi i aktywności aż na trzech poziomach czterogwiazdkowego obiektu, wzbogacone o specjalną strefę Private SPA i atrakcyjne zabiegi na plaży.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Kontakt z nami

W każdej sprawie prosimy o kontakt pod poniższym adresem e-mail: info małpa luxatic.pl

Bądź na bieżąco!