Globalny konkurs Samsung #BespokeDesignedByYou z wyjątkowymi nagrodami – już tylko tydzień pozostał na dokonanie zgłoszenia

Tylko do środy 4 sierpnia br. można zgłosić swój projekt panelu frontowego lodówki Samsung Bespoke w konkursie #BespokeDesignedByYou, a tym samym zyskać szansę na wygranie nagrody pieniężnej o wartości aż do 5000 Euro oraz urządzenia ze swoim konceptem. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu internautów oraz po obradach jury.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

#BespokeDesignedByYou – zaprojektuj swoją lodówkę

Bespoke to personalizowana linia modułowych lodówek z wymiennymi panelami zewnętrznymi, dostępnych w różnych kolorach i wersjach wykończeniowych*, która daje użytkownikom możliwości swobodnej konfiguracji zarówno wyglądu zewnętrznego, jak i wnętrza urządzenia.

Trwający od 7 lipca konkurs #BespokeDesignedByYou ma za zadanie pokazać jeszcze bardziej kreatywne oblicze lodówek Bespoke. Marka Samsung zachęca projektantów, ilustratorów, rysowników oraz grafików – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów – do wzięcia udziału w konkursie i zaprojektowania panelu frontowego lodówki Bespoke. Zgłoszenia można dokonać poprzez wysłanie swojej pracy na adres [email protected]. Link do pakietu zgłoszeniowego oraz szablonów do projektowania znajduje się w instagramowym bio @Samsung_bespoke.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija w środę 4 sierpnia o północy.

Po pierwszych obradach panelu sędziowskiego wyłonionych zostanie 50 prac zakwalifikowanych do etapu głosowania internautów. Projekty zostaną opublikowane na Instagramie @Samsung_bespoke 12 sierpnia, a 15 z nich, które do północy 16 sierpnia zdobędzie najwięcej głosów ponownie trafi przed niezależny panel sędziowski. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 sierpnia na IG @Samsung_bespoke.

Na autorów najlepszych projektów czekają wyjątkowe nagrody:

1 miejsce – 5000 € oraz:

  • Lodówka Bespoke z frontem własnego projektu
  • Ekspozycja zwycięskiego projektu w sklepie Samsung King’s Cross w Londynie
  • Publikacja w październikowej edycji magazynu Wallpaper (w sprzedaży 9 września 2021)

2 miejsce – 2000 € oraz:

  • Lodówka Bespoke z frontem własnego projektu

3 miejsce – 1000 € oraz:

  • Lodówka Bespoke z frontem własnego projektu

Dodatkowo:

  • Autorzy 15 najlepszych projektów zostaną nagrodzeni odkurzaczem Samsung Jet Turbo
  • Wszyscy uczestnicy otrzymają roczną cyfrową subskrypcję Wallpaper

Wyjątkowe jury

Ambasadorami konkursu, a jednocześnie pierwszymi członkami jury zostali Kelly Hoppen CBE, wielokrotnie nagradzana brytyjska projektantka wnętrz i elementów wystroju oraz londyński projektant Yinka Ilori. Każdy z projektantów stworzył unikalny projekt panelu lodówki Bespoke, odzwierciedlający ich indywidualny styl, aby zainspirować wszystkich zainteresowanych do działania i podjęcia wyzwania konkursowego.

W jury zasiądą także: Sarah Douglas – redaktorka naczelna magazynu Wallpaper**, Harry Choi – Senior Vice President Home Appliance w Samsung oraz Felix Heck – Senior Vice President of Design w Samsung UK.

Organizatorem konkursu jest Samsung Electronics Co., Ltd. Więcej informacji o konkursie Samsung #BespokeDesignedByYou, oraz regulamin konkursu można znaleźć pod linkiem: https://www.samsung.com/pl/campaign/BespokeDesignByYou

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS