Ghurka przedstawia nową luksusową kolekcję wiosenną

Jeśli w tym sezonie chcesz dodać trochę stylu do swojej garderoby, masz szczęście. Ghurka niedawno przedstawiła swoją nową wiosenną kolekcję skórzanych i luksusowych artykułów podróżniczych. Marka galanterii skórzanej, a zwłaszcza torebek i toreb podróżnych przyciągnęła już uwagę wielu celebrytów od Meghan Markle i Julii Roberts po Nicole Kidman i Cameron Diaz.

Według ich strony internetowej: „Oryginalne wyposażeniem pułku Gurkhów z XVIII i XIX wieku – buty, paski, torby i kabury – zostały wykonane ręcznie dla wytrzymałych oficerów Gurkha – nepalskiego ludu. Dzięki tej wiedzy angielscy rzemieślnicy używali najlepszych skór i sposobów garbowania do produkcji przedmiotów, które pozostałyby elastyczne i mocne w najbardziej niesprzyjających warunkach”.

Zgodnie z tą tradycją od prawie 50 lat, wykwalifikowani rzemieślnicy stojący za marką Ghurka, którzy ręcznie wycinają i zszywają każdą torebkę, nadal mają imponujące oko do szczegółów podczas tworzenia każdej nowej linii.

Nowa kolekcja w naturalnych kolorach obejmuje trzy torby marynarskie w różnych rozmiarach, a także wspaniały plecak i pojemną torbę. W tej chwili uwielbiamy Stadium II No. 71 in Fog Leather, jeden z elementów ich nowej kolekcji. Ta wyjątkowo miękka skórzana torba jest wystarczająco duża, aby pomieścić laptopa i inne akcesoria robocze w ciągu dnia, a na noc zamieni się w stylową torebkę.

Ręcznie wykonana torba jest wystarczająco duża, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujemy, z kilkoma niespodziankami, takimi jak zewnętrzna kieszeń, uzupełniająca bawełniana podszewka z diagonalu, wewnętrzna kieszonka na jeden długopis i mała, otwarta od góry kieszeń.

Stadion Stadium II No. 71 jest również dostępny w kolorach Vintage Chestnut, Walnut i Black Leather. Każdy przedmiot ma również swój własny, niepowtarzalny numer rejestracyjny. Ghurka wspiera swoje produkty, więc jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz poprosić o zwrot pieniędzy w dowolnym momencie do 45 dni od daty zakupu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę. 

Więcej informacji znajdziesz na www.ghurka.com

Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi i produkty, nie ważne są ceny, liczy się tylko luksus.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Kontakt z nami

W każdej sprawie prosimy o kontakt pod poniższym adresem e-mail: info małpa luxatic.pl

Bądź na bieżąco!