Prywatna wyspa, która należy do Francisa Forda Coppoli wystawiona na sprzedaż

Zobacz galerię 12 zdjęć

Coral Caye bo tak nazywa się wyspa położona w południowym Belize, która jeszcze obecnie należy do reżysera Francisa Forda Coppoli została wystawiona na sprzedaż. Jest to samowystarczalna prywatna wyspa, która składa się z głównego budynku, dwóch rustykalnych domków i przystani. A jaka jest najlepsza jej część? Znajduje się na rafie koralowej należącej do Belize, więc otaczające ją turkusowo-niebieskie wody służą jako niesamowicie malownicza baza do nurkowania, kajakarstwa lub paddleboardingu. To rajskie miejsce może być Twoje za jedyne 2,2 miliona dolarów.

Od sześciu lat reżyser i jego rodzina dzierżawią wyspę, obecnie należącą do prawnika z Los Angeles Terry’ego Tao, jak można przeczytać na stronie Mansion Global. Mówiono, że Tao kupił tą rajską enklawę 10 lat temu, kiedy to wybudował główny dom. Coppola później zbudował dwa domki i duże molo, które rozciąga się nad wodą. Wyspa jest częścią grupy resortów, który nazywa się Hideaways Coppola i jest zarządzana przez rodzinę Coppoli.

Na wyspie byli już wszyscy, od jego bliskich przyjaciół po gwiazdy filmowe i pisarzy po saudyjskich książąt” – stwierdził agent Peter McLean. Teraz każdy może uczynić Coral Caye swoim własnym tropikalnym rajem. W sumie obiekt może pomieścić do 10 osób. Najnowsza rezydencja na wyspie została nazwana Coral Cottage i oferuje łóżko typu king size, sofę sypialną, salon, werandę i hamaki. Jest też w pełni wyposażona łazienka z prysznicem wewnątrz i na zewnątrz.

Z drugiej strony Seahorse Cottage znajduje się w pobliżu namorzyn i składa się z dwóch łóżek typu quee nsize, dwóch łóżek pojedynczych, wewnętrznej łazienki i kolejnego prysznica na świeżym powietrzu. Jeśli chodzi o rozrywkę nowy właściciel będzie miał do dyspozycji Great House, który został wyposażony w pełny bar i nagłośnienie, a także kuchnię, jadalnię i salę gier.

Coral Caye było radosnym miejscem dla mnie i mojej rodziny” – powiedział Tao na stronie Mansion Global. „Spokojny ocean i ciepłe słońce były dla nas wszystkich azylem i miejscem na głęboki oddech od codziennego życia w tym szybko zmieniającym się świecie”. 

Jak oceniasz ten wpis?
+1
396
+1
283
+1
20
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS