Fernando Alonso zamówił jacht Sunreef Power Eco 60

Dwukrotny Mistrz Świata Formuły 1 Fernando Alonso zostanie właścicielem katamaranu 60 Sunreef Power Eco. Słynny kierowca oraz prezes stoczni Francis Lapp podpisali umowę o budowę katamaranu w Monaco Yacht Club w dniu 1 września.

Łącząc awangardową technologię i zrównoważony design, linia katamaranów Sunreef Yachts Eco oferuje najbardziej zaawansowane rozwiązania dla przyjaznej środowisku żeglugi.

Jacht Fernando Alonso – 60 Sunreef Power Eco, zostanie wyposażony w silniki elektryczne i opracowany przez stocznię system paneli słonecznych. Katamaran będzie posiadać także ultralekkie baterie zaprojektowane przez Sunreef Yachts oraz energooszczędny system klimatyzacji. Wraz z podpisaniem kontraktu na budowę nowego jachtu, gwiazda sportów motorowych dołącza do rodziny ambasadorów Sunreef Yachts.

Sunreef Yachts Eco  to imponujące połączenie  jakości i innowacyjnej  technologii. Obserwuję  tę  markę od dłuższego czasu i doceniam jej zaangażowanie w rozwój zrównoważonej żeglugi. Cieszę się, że rozpoczynamy współpracę, ponieważ wiem, że 60 Sunreef Power Eco to przyjazny środowisku jacht, który oferuje wszystko, czego szukam: najwyższej klasy inżynierię i wyjątkowy know-how

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS