Emirates zdobywają czwartą z rzędu nagrodę „Najlepsza pierwsza klasa dla linii lotniczych” w konkursie Tripadvisor Travellers’ Choice 2020

Niezrównane wrażenia z podróży pierwszą klasą Emirates zostały uhonorowane podwójnym wyróżnieniem dla linii lotniczej w konkursie Tripadvisor Travellers’ Choice 2020. Pierwsza klasa linii Emirates została uznana za najlepszą na świecie oraz na Bliskim Wschodzie. Linie Emirates co roku zajmują czołowe miejsce w konkursie w kategorii „Najlepsza pierwsza klasa”, od 2017 roku zajmują pierwsze miejsce, a więc tegoroczne zwycięstwo oznacza czwarte z rzędu zwycięstwo.

Linie Emirates zapewniły sobie również miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych linii lotniczych na świecie i zdobyły kilka innych nagród, w tym „Najlepsza klasa ekonomiczna – Bliski Wschód”, wyróżnienie w kategorii „Najlepsza duża linia lotnicza – Bliski Wschód”. Tripadvisor nagrodził najlepszych przewoźników na świecie na podstawie liczby i jakości recenzji oraz ocen dla linii lotniczych zamieszczonych na Tripadvisor, zebranych w ciągu 12 miesięcy.

Doświadczenie lotu pierwszą klasą linii Emirates zdefiniowało podróże klasy premium. To wiele innowacji, takich jak prywatne kabiny, spa na pokładzie, salon pokładowy i wiele nowości w branży. Usługi zostały tymczasowo zmodyfikowane, jednak stopniowe otwieranie granic i wznawianie wielu kierunków sprawia, że podróżowanie pierwszą klasą Emirates nadal pozostaje wyjątkowym doświadczeniem.

Od 1 lipca klienci premium Emirates ponownie mogą korzystać z usługi prywatnego kierowcy czy poczekalni na lotnisku w Dubaju. Na pokładzie mają dostęp do luksusu prywatności dzięki wydzielonym kabinom pierwszej klasy, przy zachowaniu najwyższych standardów higieny. Klienci pierwszej klasy mogą zamówić posiłek na żądanie i skorzystać z wielodaniowych posiłków à la carte przygotowanych przez zespół międzynarodowych szefów kuchni.

Klienci podróżujący liniami Emirates we wszystkich klasach mogą cieszyć się troskliwą opieką personelu pokładowego, a także dostępem do obszernego katalogu rozrywki pokładowej opartej o 4 500 kanałów na żądanie.

Linie Emirates uruchomiły również ponownie Wi-Fi na pokładach swoich samolotów. Pasażerowie klas pierwszej i biznes (członkowie Skywards) oraz pasażerowie klasy ekonomicznej(członkowie Skywards Gold) mogą liczyć na nieograniczoną możliwość przesyłania wiadomości. Członkowie platynowi mogą cieszyć się z Wi-Fi w każdej klasie, przez cały lot. Więcej informacji odnośnie do Wi-Fi można znaleźć tutaj.

Siatka połączeń: Emirates obecnie latają do ponad 60 miast, zapewniając dogodne przesiadki na lotnisku w Dubaju pasażerom, którzy podróżują między obiema Amerykami, Europą, Afryką, Środkowym Wschodem i Azją i Pacyfikiem.

Dubaj jest otwarty: podróżujący liniami Emirates mogą także odwiedzić Dubaj, który jest już otwarty dla gości biznesowych i turystycznych. Odwiedzający Dubaj na czas pobytu w mieście powinni posiadać międzynarodową polisę ubezpieczeniową obejmującą zachorowanie na Covid-19. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.emirates.com/flytoDubai.

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. 

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS