Emirates i Moët zaoferują wyjątkowe doświadczenia

Emirates Moet

Emirates i Moët Hennessy witają nowy rok ekskluzywnym, nie do kupienia doświadczeniem dla członków programu Skywards. Od wczoraj, elitarni członkowie mogą licytować swoje mile wraz z Skywards Exclusives , aby mieć szansę na wygranie podróży do Francji z LVMH (Moët Hennessy Louis Vuitton), gdzie odkryją idylliczne winnice w Szampanii i urokliwe uliczki Paryża.

Zaczynając od 250 000 mil Skywards, niepowtarzalna okazja obejmuje dwudniową wycieczkę do Szampanii oraz dwudniową wycieczkę do Paryża. Oferta jest dostępna dla wszystkich członków Emirates Skywards Gold i Platinum oraz obowiązuje od 25 kwietnia do 29 kwietnia 2024 roku.

Popijaj i spaceruj po regionie Szampanii

Od 25 do 27 kwietnia, oferta będzie obejmowała:

 • Jedną noc dla dwóch osób w hotelu Royal Champagne, wraz z posiłkami.
 • Jedną noc dla dwóch gości w Château de Saran, ekskluzywnym domu Moët & Chandon, wraz z posiłkami.
 • Ekskluzywną degustację, zwiedzanie piwnic z winem i eksplorację winnic.
 • Degustację na zamówienie Dom Pérignon w prywatnym salonie.
 • Ekskluzywną kolację Grand Vintage Moët & Chandon.
 • Wizytę w historycznym opactwie Hautvillers.

Miasto świateł i kulinarnych rozkoszy

Od 27 do 29 kwietnia, oferta będzie obejmowała:

 • Dwudniowy pobyt dla dwóch gości w hotelu Le Meurice, wraz z wszystkimi posiłkami.
 • Wyjątkowe doświadczenie kulinarne z Moët & Chandon.
 • Ekskluzywną wizyta w Muzeum Diora.
 • Kolację w restauracji z gwiazdką Michelin z Dom Pérignon.
 • Wizytę na wystawie Iris Van Herpen w Musée des Arts Décoratifs oraz w Luwrze.
 • Malowniczy rejs po Sekwanie, aby zakończyć wakacje w stylu.

Ciesz się najlepszym szampanem na pokładzie Emirates

Pasażerowie linii Emirates cieszą się szampanem Moët Hennessy na pokładzie od ponad 30 lat. Dzięki długotrwałemu partnerstwu linii lotniczej z wiodącym producentem szampana na świecie, klienci mogą korzystać z ekskluzywnych i wyjątkowych doświadczeń dostosowanych specjalnie dla członków programu Skywards.

Emirates jest obecnie jedyną linia lotniczą na świecie, która serwuje szampana Moët & Chandon oraz Veuve Clicquot na pokładzie w klasie biznes, a Dom Pérignon w klasie pierwszej. Klienci podróżujący do i przez Dubaj mogą również skorzystać z unikalnego salonu szampana Moët & Chandon w poczekalni biznes Emirates w terminalu B, gdzie również mogą skosztować pysznych przekąsek przygotowanych przez szefów kuchni z gwiazdką Michelin.

Od 2006 roku linia Emirates zainwestowała ponad 1 miliard USD w swój program winiarski. Linia lotnicza jest również największym globalnym partnerem Dom Pérignon i obecnie oferuje ponad 36 różnych odmian francuskich win i szampanów na pokładzie swoich samolotów.

Emirates Moet

Poczuj dreszczyk emocji dzięki ekskluzywnym usługom Skywards

Program Emirates Skywards jest znany z oferowania swoim ponad 30 milionom członków niestandardowych i spersonalizowanych nagród, w powietrzu i na ziemi. Skywards Exclusives to unikalna inicjatywa programu lojalnościowego linii lotniczej, która zapewnia członkom dostęp do ekskluzywnych doświadczeń z portfolio sponsorowanego Emirates.

W zeszłym roku program lojalnościowy nawiązał partnerstwo z Dilmah Tea, aby zaoferować członkom doświadczenia inspirowane herbatą oraz szansę na odwiedzenie bujnych plantacji herbaty na Sri Lance.

Członkowie mogą również licytować lub wymieniać mile i poczuć dreszczyk emocji na niektórych z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych na świecie, w tym w piłce nożnej, golf, tenisie, krykiecie i wielu innych.

Więcej informacji na stronie: exclusives.skywards.com

Jak oceniasz ten wpis?
+1
91
+1
68
+1
9
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS