Elon Musk zatrzymał się w luksusowym hotelu w Krakowie. Cena za dobę? Zawrotna!

Elon Musk Sheraton Kraków
Zobacz galerię 6 zdjęć

Elon Musk, najbogatszy człowiek świata, odwiedził Polskę w dniach 22-24 stycznia 2024 roku. Podczas swojej wizyty spotka się z byłym prezydentem Lechem Wałęsą. Odwiedził również były niemiecki obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau oraz wziął udział w konferencji „Future Investment Initiative” w Katowicach.

W czasie swojej wizyty w Polsce Musk zatrzymał się w luksusowym hotelu Sheraton w Krakowie. Hotel ten znajduje się w samym centrum miasta, w pobliżu Rynku Głównego i Wawelu. Oferuje on swoim gościom szeroki zakres udogodnień, w tym eleganckie pokoje i apartamenty, restauracje, bary, spa i centrum fitness.

Apartament Królewski o powierzchni 150 metrów w którym zatrzymał się Musk jest usytuowany na ostatnim 5 piętrze hotelu i z widokiem na panoramę Krakowa, w tym na Wawel i Rynek Główny.

Ceny Apartamentu Królewskiego zaczynają się od około 6000 złotych za dobę i zapewne nie nadwyrężą zbytnio kieszeni ekscentrycznego miliardera.

Apartament jest wyposażony w duże łóżko z wygodnym materacem, telewizor, biurko, sofe i fotele. W łazience znajduje się duża wanna z hydromasażem, prysznic z deszczownicą oraz zestaw kosmetyków.

Musk nie udzielił żadnych informacji na temat swojego pobytu w hotelu. Wiadomo jednak, że korzystał z usług hotelowych, w tym z restauracji i spa.

Pobyt Muska w Polsce może być ważnym wydarzeniem gospodarczym. Musk jest właścicielem wielu firm, w tym SpaceX, Tesla i X (dawniej Twitter).

Jak oceniasz ten wpis?
+1
64
+1
58
+1
9
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS