Dzięki tej bransoletce zapłacisz zbliżeniowo nawet… milion złotych!

Jeśli kiedykolwiek zdenerwował Cię górny limit płatności zbliżeniowych, masz szczęście: Armillion jest luksusową bransoletą wykonaną z najlepszych materiałów (18-karatowe złoto, tytan, ceramika), która da ci możliwość zapłaty do 200 000 funtów jednorazowo, nawet nie dotykając portfela.

Na wypadek gdybyś chciał, aby łatwiej można było zapłacić za jacht, Armillion wyszedł Ci na przeciw, aby znacznie ułatwić życie dzięki jednemu elementowi ubranej w elegancką technologię. Dzięki temu nowemu gadżetowi będziesz mógł dokonywać płatności zbliżeniowych do wysokości 200 000 £.

Obsługiwana przez Mastercard opaska Armillion pozwala dokonywać sporej płatności za zbliżeniem nadgarstka (i oczywiście kodem PIN oraz szyfrowaniem na najwyższym poziomie ). Nigdy też nie musi być ładowana, więc bez problemu będziesz w stanie wydać „parę gorszy” w dowolnym momencie dnia, niezależnie od dostępu do portów USB.

Oczywiście nie musisz od razu wydawać 200 000 GBP, możesz użyć Armillion do dokonywania płatności zbliżeniowych dowolnej kwoty i ustawić górny limit indywidualnie dla siebie. Jeśli chcesz mieć łatwiejszy sposób zapłaty za lunch? Lub za partyjkę pokera w kasynie? To może być właśnie rozwiązanie dla Ciebie. Lub po prostu stwierdzisz, że chcesz kupić nowe Ferrari nie wyciągając portfela z kieszeni.

Jest to także bez wątpienia bardzo elegancka biżuteria. Wykonana z ceramiki, pokryta diamentową powłoką węglową, która chroni przed zadrapaniami, wyposażona w wysokiej klasy technologię a całość wykończona w kolorze różowego lub żółtego złota.

Jeśli płatności zbliżeniowe nie do końca Cię przekonują to Armillion ma jeszcze więcej do zaoferowania. Można go użyć do odblokowania samochodu i domu za pomocą tylko pinu lub odblokowania systemu bezpieczeństwa: Armillion będzie współpracować z Twoim zamkiem w drzwiach.

Firma współpracuje również z partnerami, aby uzyskać jedyny w swoim rodzaju wyjątkowy produkt. Na przykład wkrótce będziesz mógł zameldować się w wybranym hotelu sieci Four Seasons za pomocą aplikacji Armillion, a następnie przejść do swojego pokoju, gdzie będzie można go otworzyć za pomocą częstotliwości zaprogramowanej w twojej bransoletce (która zostanie następnie usunięta, gdy tylko wymeldujesz się).

Koszt opaski Armillion zaczyna od 38 130 funtów. Każda edycja bransoletki jest ograniczona do dziesięciu na całym świecie.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS