Domoteka zaprasza do nowego salonu Veneta Cucine z włoskimi meblami kuchennymi

Miłośnicy designu prosto z Italii zyskali kolejną przestrzeń inspiracji. Od 3 sierpnia Domoteka zaprasza do nowego salonu Veneta Cucine o powierzchni 151 metrów kwadratowych. Firma ta, założona w 1967 roku w rejonie Treviso, zajmuje obecnie pierwsze miejsce wśród włoskich producentów mebli kuchennych, jeśli chodzi o skalę działalności. Oferuje różne linie produktów – od nowoczesnych po klasyczne, a także szeroką gamę kolorów i materiałów. Stanowią one podstawę do ponad 300 możliwych wersji rozwiązań. Za transakcję odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która reprezentowała Wynajmującego.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Veneta Cucine rozpoczęła produkcję mebli jako lokalne, rodzinne przedsiębiorstwo, które z biegiem lat dynamicznie się rozwijało. Dziś firma jest obecna na rynkach międzynarodowych i posiada sieć ponad 1000 wykwalifikowanych punktów sprzedaży. Powierzchnia produkcyjna Veneta Cucine liczy około 100 tys. metrów kwadratowych, jest całkowicie zautomatyzowana i wyposażona w najnowocześniejsze maszyny. Umożliwia to wytwarzanie ponad 60 tys. sztuk kuchni rocznie oraz stanowi gwarancję szybkich terminów realizacji zamówień. W 2019 roku Veneta Cucine rozpoczęła także własną produkcję ceramicznych i kwarcowych blatów kuchennych pod marką Caranto.

Veneta Cucine

– Meble kuchenne Veneta Cucine to inspirująca propozycja dla wielbicieli włoskiego designu, elegancji, wysmakowanej estetyki i najwyższej dbałości o szczegóły. W 2018 roku firma otrzymała certyfikat „Made in Italy”, który świadczy o pełnym autentyzmie produktów i ich pochodzeniu. Ponadto Veneta Cucine szczególnie przywiązuje wagę do jakości, bezpieczeństwa oraz ekologii. Istotną rolę odgrywa m.in. certyfikacja procesów produkcyjnych, organizacji i zarządzania oraz dbałość o środowisko, co potwierdzają atesty ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 wydane przez prestiżową niemiecką jednostkę certyfikującą TÜV – mówi Andrea Giorgini, Export Sales Manager Veneta Cucine. Przyjęte standardy znajdują też potwierdzenie w unikatowym procesie antybakteryjnym BBS (Bacteria Blocker Silverguard), któremu poddawane są blaty oraz fronty szuflad i szafek kuchni.

Veneta Cucine jest również gorącym propagatorem misji proekologicznej, sukcesywnie wprowadzając zmiany w tym obszarze. Już od 2006 roku firma wykorzystuje ekologiczne lakiery wodne o niskiej wartości emisji substancji toksycznych. Oprócz tego komponenty drewniane stosowane do produkcji kuchni powstają w 100% w wyniku procesu odzyskiwania surowców z produktów odpadowych.

– W Domotece stawiamy na różnorodność, dla której swoistym łącznikiem jest najlepszy, najciekawszy design. Stale rozszerzamy i uzupełniamy ofertę w rytmie trendów oraz dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów. Włochy są tu szczególnym, bardzo cenionym źródłem inspiracji, dlatego nowy salon Veneta Cucine doskonale wpisuje się w przyjęty przez nas kierunek rozwoju. Cieszymy się, że ten ważny producent mebli będzie coraz lepiej odkrywany w Polsce – dodaje Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, właściciela Domoteki.

Nowo otwarty salon Veneta Cucine zlokalizowany na parterze Domoteki jest już dostępny dla miłośników włoskiego wzornictwa. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: https://domoteka.pl/sklep/veneta-cucine/

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS