Cristiano Ronaldo kupił dom na wyspie miliarderów!

Cristiano Ronaldo dom

Cristiano Ronaldo zapłacił miliony za zakup nowej mega rezydencji w Dubaju, w miejscu nazywanym „Wyspą Miliarderów” ze względu na liczbę mieszkających tam superbogatych ludzi.

Kapitan Al-Nassr zarabia 885 milionów złotych rocznie w ramach swojego kontraktu z pretendentami do tytułu Saudi Pro League. Ronaldo miał wspaniały rok 2023, kończąc go jako najlepszy strzelec światowej piłki nożnej, mimo że nie zdobył żadnego trofeum.

Ronaldo może się już pochwalić dużym portfelem nieruchomości w wielu krajach, choć jego główna siedziba znajduje się głównie w Dubaju. Portugalska supergwiazda dodała teraz do swojej listy domów zakup warty dziesiątki milionów złotych.

Według Bloomberg Linea Ronaldo kupił rezydencję na wyspie Jumeirah Bay, która zyskała nazwę Wyspy Miliarderów. To odosobniona enklawa w Dubaju, która jest domem dla superbogatych ludzi z całego świata.

Twierdzi się, że Ronaldo odbierze mega rezydencję jeszcze w tym roku. Krążą pogłoski, że zakup domu kosztował gwiazdę dziesiątki milionów złotych.

Cristiano Ronaldo dom
Być może Cristiano Ronaldo będzie miał taki widok ze swojego nowego domu

Choć nie są znane szczegóły rezydencji, którą kupił Ronaldo, podobny dom na Wyspie Miliarderów ma powierzchnię 30 000 metrów kwadratowych, ma sześć sypialni, prywatny dostęp do plaży, spa, basen i salon z widokiem na siedem miejsc parkingowych.

Nazwę „Wyspa Miliarderów” zawdzięcza się liczbie mieszkających tam miliarderów na kilometr kwadratowy przewyższającej jakąkolwiek inną lokalizację w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

Jest domem dla bogatych Saudyjczyków, Izraelczyków, Hindusów i Rosjan.

Wyspa jest częścią zamkniętego osiedla, na którym znajduje się kilka znakomitych restauracji, klub jachtowy i kurort plażowy. Obszar ten jest również bezpośrednio zwrócony w stronę otwartego morza i słynnego budynku Burj Khalifa.

Ronaldo prawdopodobnie spędzi tam czas z partnerką Georginą Rodriguez i pięciorgiem dzieci. 

Lot do stolicy Arabii Saudyjskiej, Riyadu, gdzie stacjonuje Al-Nassr, miałby trwać zaledwie dwie godziny, a Ronaldo był gotowy do powrotu do gry po zimowej przerwie.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
82
+1
69
+1
11
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS