Chcesz zagrać w filmie? Znany reżyser wystawił rolę na aukcji

Nie patrz w górę (dostępny na Netflix) to film, który reżyser Adam McKay wykorzystał do zwrócenia uwagi ludzi na zmiany klimatu. Ale nie chce na tym skończyć. McKay powraca z nowym sposobem wspierania działań na rzecz zmian klimatycznych.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Reżyser wystawił na aukcji kolekcję przedmiotów osobistych na rzecz Funduszu ds. Kryzysu Klimatycznego – organizacji finansującej pokojowy aktywizm klimatyczny. Wśród oferowanych przedmiotów są rekwizyty filmowe, zabytkowe karty kolekcjonerskie i komiksy, a nawet rola w kolejnym filmie McKaya.

Ludzie w Hollywood wystawiają na aukcjach rzeczy, które zebrali z wielu różnych powodów: bankructwa, rozwodu, śmierci, zbliżającej się śmierci itp. Jeśli chodzi o mnie jestem przerażony trwającym kryzysem klimatycznym” – powiedział McKay w oświadczeniu. „Skorzystaj z mojego głębokiego lęku egzystencjalnego i zdobądź trochę fajnych rzeczy, abyśmy mogli zebrać pieniądze, aby walczyć o klimat na ziemi!

Aukcja nazwana „Make Me Regret This” obejmuje sprzedaż 37 przedmiotów, których wartość waha się od 1000 do 50 000 USD. Na końcu tej listy znajduje się wiele doskonałych win, takich jak Petrus Pomerol z 2011 r. (4000 USD) i Chateau Rayas Reserve z 2008 r. Chateauneuf-du-Pape (2500 USD). Fani sportu prawdopodobnie zainteresują się różnymi kartami kolekcjonerskimi, takimi jak kolekcja czterech kart Michaela Jordana (3 000 USD), podczas gdy maniacy komiksów mogą skoczyć na jedno z wydań McKaya, takie jak „The Incredible Hulk” nr 181 z 1974 r. (20 000 USD).

Fani Anchorman: The Legend of Ron Burgundy będą zachwyceni, widząc, że mogą kupić butelkę wody kolońskiej „Sex Panther” Briana Fantany, ponieważ McKay oferuje na sprzedaż rekwizyt użyty w filmie. Szacuje się, że woda kolońska przyniesie 45 000 USD zysku. Oczekuje się, że szansa na spotkanie McKaya i zagranie roli w jego następnym projekcie będzie kosztować 25 000 USD. Co ciekawe obecnie aukcję obserwuje 29 osób ale nikt jeszcze nie zdecydował się zalicytować.

Reżyser od dawna jest zwolennikiem aktywizmu na rzecz zmian klimatycznych, a we wrześniu dołączył do zarządu Climate Emergency Fund, składając również zobowiązanie w wysokości 4 milionów dolarów na rzecz organizacji. Aukcja to tylko jego ostatni wysiłek, aby pomóc tym, którzy pracują nad tym, aby świat stał się bardziej gościnnym miejscem, teraz iw dłuższej perspektywie.

Aukcja McKaya będzie trwać do 2 lutego.

Strona WWW aukcji.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
48
+1
68
+1
11
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS