Buty Kobe Bryanta z pierwszego meczu All-Star na aukcji

Kobe Bryant jest jednym z najlepszych koszykarzy w historii. Teraz jego fani i kolekcjonerzy mają okazję kupić całkiem konkretny kawałek jego historii w NBA. Giełda PWCC oferuje parę butów, które Bryant nosił podczas swojego pierwszego występu w meczu All-Star, meczu w którym stał się najmłodszą gwiazdą jaka kiedykolwiek wzięła udział w All-Star. Jest to rekord, który wciąż posiada. Czarno-białe adidas Crazy 8s mają fioletowe i złote ozdoby, które są ukłonem w stronę jego zespołu, Los Angeles Lakers. Fioletowy znajduje się na metce i wypustce języka, a także na zapiętku. Tymczasem logo Adidasa na kostce i trzy paski na pięcie są ozdobione złotem.

W meczu w dniu 8 lutego 1998 roku Bryant i zachód zmierzyli się z Michaelem Jordanem. Jordan był w swoim sezonie Last Dance, więc Mecz Gwiazd był pojedynkiem starej i nowej gwardii NBA. Ostatecznie Jordan odszedł jako MVP z 23 punktami i ośmioma asystami, prowadząc swoją drużynę do zwycięstwa 135-114, podczas gdy Bryant poprowadził zachód z 18 punktami.

Bryant przez całą swoją karierę w Hall of Fame pojawiał się w 18 meczach All-Star Games, czterokrotnie zdobywając tytuł MVP. „Po prostu dobrze się bawię” – rozbrajająco stwierdził Bryant w wywiadzie podczas przerwy podczas swojego pierwszego występu. „Michael jest świetnym graczem, jednym z najlepszych graczy wszechczasów. Czy jest lepszy sposób na naukę gry niż atakowanie go?

Sprzedaż butów na platformie PWCC kończy się 20 października, a aktualna cena wynosi 25 000 USD.

Link do oferty.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
173
+1
131
+1
4
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS