Budowa katamaranu z Fernando Alonso

Sunreef

Dwukrotny mistrz Formuły 1 Fernando Alonso odwiedził stocznię Sunreef Yachts, aby poznać proces projektowania i produkcji katamaranów. Fernando Alonso, przyszły właściciel elektrycznej jednostki 60 Sunreef Power Eco skorzystał z okazji, aby porozmawiać z zespołem i dowiedzieć się więcej o know-how Sunreef Yachts.

Jego luksusowy katamaran obecnie realizowany przez załogę gdańskiej stoczni, zostanie dostosowany do jego szczegółowych wymagań, aby osiągnąć najwyższy poziom zrównoważonego rozwoju i wydajności energetycznej.

Fernando Alonso

Łączący najnowocześniejszy napęd elektryczny z awangardową ekologiczną technologią jacht będzie pierwszą jednostką 60 Sunreef Power w wersji Eco. Jednostkę wyposażono w rewolucyjny system paneli słonecznych wbudowanych w kadłuby katamaranu oraz najlżejsze w branży baterie, dzięki czemu będzie oferował wyjątkową, bezemisyjną żeglugę.

60 Sunreef Power Eco to ultranowoczesny ekologiczny jacht motorowy, oferujący pełną swobodę personalizacji. Luksusowy katamaran wyposażono w technologie najnowszej generacji, aby uzyskać maksymalną wydajność energetyczną i osiągi.Opracowany przez stocznię system solarny zainstalowany na 60 Sunreef Power Eco pokrywa 68,6m² powierzchni na pokładzie, zwiększając tym samym produkowanie energii słonecznej do 21,5kWp. Panele słoneczne są w pełni zintegrowane z różnymi kompozytowymi elementami jachtu, takimi jak burty kadłubów, czy nadbudowa.Na 60 Sunreef Power Eco umieszczono innowacyjne silniki elektryczne zasilane z ultralekkich baterii, które zapewniają cichą i bezwibracyjną żeglugę. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz ekologicznym materiałom wykończeniowym, 60 Sunreef Power oferuje w pełni kompleksowe podejście do zrównoważonej żeglugi.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
46
+1
59
+1
2
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS