BMW E-Scooter to nowa elektryczna hulajnoga od BMW

luksusowy portal

Mobilność, a zwłaszcza elektromobilność w miastach staje się coraz popularniejsza. W miarę jak korki stają się coraz bardziej uciążliwe, a miasta stają się coraz bardziej zaludnione, ludzie decydują się na stosowanie alternatywnych metod transportu, aby dopasować je do swoich potrzeb. Producenci zaczęli dostrzegać rozwiązanie: skutery. Teraz BMW ogłosiło, że również bierze udział w nowej modzie na elektryczne hulajnogi i jesienią tego roku wypuści zupełnie nową elektryczną hulajnogę.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poznaj BMW E-ScooterHulajnoga, choć nie została jakoś bardzo kreatywnie nazwana to jest najnowszą propozycją w kolekcji BMW Lifestyle. Hulajnoga będzie ważyła ponad 9 kilogramów i co najistotniejsze zostanie wyposażona w silnik o mocy 150W, który osiąga prędkość maksymalną prawie 20 kilometrów na godzinę i zasięg 12 kilometrów, co oznacza, że ​​w idealnych warunkach będziemy mogli nią jeździć około 40 minut, zanim będzie trzeba uzupełnić akumulator. Światła są zamontowane z przodu oraz tyłu skutera, a ze względów bezpieczeństwa hamulce znajdują się zarówno na przednim jak i tylnym kole.

Oprócz zasilanego baterią E-Scooter, BMW wprowadzi także model napędzany siłą ludzkich mięśni.

BMW City Scooter, składany model produkowany we współpracy z brytyjskim producentem hulajnóg firmą Micro. Model City to zasadniczo hulajnoga dla dorosłych, którą można z łatwością przemieszczać się po mieście, z kołami o odpowiedniej wielkości i podpórką do parkowania. BMW twierdzi, że hulajnoga jest zaprojektowana tak aby można ją było łatwo złożyć i przenieść.

Niemiecki producent pomyślał także o najmłodszych: hulajnoga BMW Kids Scooter to właśnie propozycja tylko dla naszych pociech. Przeznaczona dla dzieci w wieku ponad 3 lat umożliwia regulację jej wymiarów, dostosowując hulajnogę do wzrostu dziecka. Co ważne hulajnoga kryje w sobie schowek ukryty w siedzisku, dzięki czemu zabawki mogą towarzyszyć młodym w podróży, bez względu na to dokąd zmierzają. Gdy dziecko rośnie, fotel można zdjąć, a kierownice dostosować do wysokości stojącej. Co ważne z punktu widzenia rodzica, hulajnoga z przodu posiada emblemat BMW.

BMW E-Scooter będzie kosztować około 799 EUR, natomiast BMW City Scooter 200 EUR, a hulajnoga dla dzieci 120 EUR. Wszystkie modele trafią do sprzedaży we wrześniu tego roku.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
202
+1
142
+1
3
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS