Ballantine’s i Boiler Room wspierają artystów nowej fali polskiego hip-hopu

Właśnie ruszyła kampania, zapowiadająca tegoroczną edycję akcji Boiler Room x Ballantine’s True Music, w ramach której na całym świecie organizowane są wyjątkowe wydarzenia. Projekt jest odzwierciedleniem idei, która przed laty połączyła obie marki: najlepsza muzyka tworzona jest przez ludzi, dla których najważniejsza jest pasja, autentyczność i odwaga w przekraczaniu barier. Właśnie tacy artyści zaproszeni zostali także do tegorocznej edycji i to oni spotkają się ze swoimi fanami na scenie jednej z najbardziej wyczekiwanych imprez roku.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ballantine’s od wielu lat promuje i wspiera artystów, którzy pozostają wierni muzyce, swoim przekonaniom i wartościom, niezależnie od okoliczności i trudności stojących na drodze do muzycznego sukcesu. To właśnie idea #STAYTRUE połączyła markę Ballantine’s i Boiler Room w projekcie True Music – zupełnie nowym typie imprezy, gdzie nie ma sztucznych barier między artystą i publicznością, a ludzie kochający dobre dźwięki mogą naprawdę poznać twórców i cieszyć się muzyką nie tylko z parkietu, ale także zza konsolety, stojąc ramię w ramię z gwiazdą. W ten sposób Boiler Room x Ballantine’s stworzyli wyjątkową, niespotykaną na tradycyjnych koncertach atmosferę, która idealnie wkomponowuje się w charakter marki.

Od czasu pierwszej współpracy w 2013 r., Ballantine’s i Boiler Room wspólnie zgłębili i docenili działalność 28 lokalnych scen muzycznych z trzech różnych kontynentów. Nawiązano współpracę z ponad 220 artystami, których muzyczne dokonania cieszyły się uznaniem ponad 115 milionów fanów, mogących doświadczyć prawdziwej muzyki dzięki transmitowanym na żywo wydarzeniom, filmom dokumentalnym i muzycznym, w których pojawili się tacy artyści jak Maya Jane Coles, Seth Troxler, Nina Kraviz, Underground Resistance, Chaos in the CBD i Derrick May. Ballantine’s wraz z Boiler Room uruchomili w 2016 r. globalną platformę True Music, promującą wschodzących artystów. W kolejnych latach, przechodząc w nową fazę współpracy, Take A Stand For True Music, partnerzy skupili się na społecznościach muzycznych pozostających za kulisami, współpracując z nimi by wspomóc rozwój lokalnych scen muzycznych z całego świata.

Boiler Room x Ballantine’s True Music – Warszawa 2020

Kolejna edycja globalnego projektu Boiler Room x Ballantine’s True Music odbędzie się w Warszawie. Data i miejsce nie są jeszcze znane, ale właśnie ogłoszono tegoroczny line up. W tym roku do współpracy zaproszono gwiazdy nowej fali polskiej sceny hip hopu: Bedoesa i Gang 2115, Lanka, Praktyczną Panią, Young Igiego, leo S czy Dj Kebsa & Falcon1. To twórcy awangardowych projektów, którzy w ciągu ostatnich kilku lat zgromadzili rzesze słuchaczy – ich koncerty przyciągają tłumy, a utwory biją rekordy popularności.

Z roku na rok obserwujemy wzrost zainteresowania naszym projektem. True Music to historia o muzyce, która łączy różne środowiska i faktycznie trafiamy do coraz to nowszych grup. W tym roku stawiamy na hip hop, który przeżywa złoty wiek na polskiej scenie muzycznej. Mamy tutaj wielu artystów, którzy przy rosnącej popularności i bardzo szybko rozwijającej się karierze, pozostają sobą i są wierni swoim wartościom. Chcemy ich promować i wspierać w dążeniach do spełnienia ich muzycznych ambicji – mówi Anna Adamowicz – Zarzycka, Brand Manager w firmie Wyborowa Pernod Ricard.

Imprezy Boiler Room x Ballantine’s True Music od zawsze cieszą się ogromną popularnością, choć same wejściówki nie są dostępne w regularnej sprzedaży. W związku z tym już niedługo na kanałach social media Ballantine’s ruszy konkurs, w którym fani będą mogli zawalczyć o  podwójne bilety na to wyjątkowe wydarzenie.

Więcej informacji o platformie True Music: https://truemusic.boilerroom.tv/

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS