Aston Martin przedstawią kolekcję akcesoriów do najnowszego modelu DBX

aston martin dbx

W Aston Martinie chcą mieć chyba pewność, że ich pierwszy luksusowy SUV ma wszystko, czego mogą potrzebować przyszli klienci. Aston Martin wprowadza zatem gamę lifestylowo-sportowo akcesoriów do modelu DBX, takich jak golf, narciarstwo, jazda na rowerze oraz inne sporty. Luksusowy zestaw składa się z 11 opcjonalnych pakietów akcesoriów.

Dla entuzjastów narciarstwa jest Snow Pack, który obejmuje stylową torbę na narty, bagażnik na dachu, łańcuchy śniegowe, a nawet ocieplacz do butów aby rozpocząć dzień z uśmiechem na twarzy. A co może być lepszego niż podgrzewany fotel w samochodzie po całym dniu jazdy na nartach w zimnie?

Pakiet turystyczny zawiera czteroczęściowy zestaw bagażowy, torby siodłowe, zamykane schowki pod przednim siedzeniem pasażera oraz zestaw pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Dostępny jest również opcjonalny sześcioczęściowy zestaw bagażowy, w tym dwie duże walizki, dwie małe walizki i dwa pokrowce, wszystkie wykonane z elegancją, z jaką Aston Martin zauroczył swoich klientów.

Ciekawą opcją jest Pet Pack dla osób podróżujących ze swoimi małymi włochatymi przyjaciółmi oraz Essentials Pack, dzięki któremu możemy uzyskać najlepsze warunki do zorganizowania przestrzeni w samochodzie. Istnieje również Pakiet Ochrony Wnętrz, który robi to, jak się nazywa oraz Pakiet Imprezowy, tak, to prawda – na pikniki.

Oprócz samych zestawów, Aston Martin dostarczy także indywidualne akcesoria, takie jak specjalne foteliki Maxi-Cosi dla dzieci i niemowląt.

aston martin dbx
Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS