Apple Card zaoferuje wysokooprocentowane konta oszczędnościowe

Apple Card

Użytkownicy Apple Card (karta od Apple póki co jest dostępna tylko w USA) otrzymali dziś nową usługę: wysokooprocentowane konto oszczędnościowe w banku Goldman Sachs, które mogą powiązać ze swoimi kartami. RRSO dziesięciokrotnie wyższe niż średnia krajowa. Konto Apple Card Savings ma RRSO w wysokości 4,15 procent i kilka innych atrakcyjnych funkcji, które mogą spowodować nowy wzrost popularności karty kredytowej Apple i być może ekspansję na rynku europejskie.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oprócz najwyższej klasy RRSO, konto oszczędnościowe Apple Card nie ma żadnych opłat, żadnych minimalnych depozytów ani minimalnych wymagań dotyczących salda. Istnieje jednak maksymalny limit salda w wysokości 250 000 USD. Jennifer Bailey, wiceprezes Apple ds. Apple Pay i Apple Wallet, wyjaśniła, że ​​ta nowa funkcja ma na celu pomóc użytkownikom kart „prowadzić zdrowsze życie finansowe”, ułatwiając im oszczędzać.

Naszym celem jest zbudowanie narzędzi, które pomogą użytkownikom prowadzić zdrowsze życie finansowe, a wbudowanie funkcji oszczędzania w Apple Card w Portfelu umożliwia im wydawanie, wysyłanie i oszczędzanie dziennej gotówki bezpośrednio i bezproblemowo – wszystko z jednego miejsca” – powiedział Bailey w oświadczeniu na temat nowej oferty.

Ci którzy już mają Apple Cards będą zaznajomieni z jeszcze jednym aspektem, który sprawia, że ​​konto oszczędnościowe jest atrakcyjne – możliwością natychmiastowego wpłacania dziennej gotówki na konto generujące odsetki, zamiast pozwalać jej gromadzić się w Apple Cash. Użytkownicy Apple Card otrzymują zwrot gotówki przy każdym zakupie jako Daily Cash od 1 do 3 procentu zwrotu gotówki, który był automatycznie dodawany do salda Apple Cash, które można było wykorzystać do zapłaty za zakupy Apple Pay lub przelać na inne konto. Teraz użytkownicy Apple Card będą automatycznie dodawać swoje dzienne zarobki gotówkowe do konta oszczędnościowego, gdzie zwrot gotówki może od razu zacząć generować odsetki, a także stworzyć prosty sposób na rozpoczęcie oszczędzania pieniędzy.

Oszczędności pomagają naszym użytkownikom uzyskać jeszcze większą wartość z ich ulubionej korzyści Apple Card — Daily Cash — jednocześnie zapewniając im łatwy sposób na codzienne oszczędzanie pieniędzy” — dodała Bailey w oświadczeniu.

Opcja ulokowania do 250 000 $ na koncie oszczędnościowym wspieranym przez Goldman Sachs z RRSO na poziomie 4,15% może być ostatnim impulsem, jakiego niektórzy potrzebują, aby zarejestrować kartę. Chociaż Apple już ostrzegł, że RRSO może się zmienić w przyszłości, jest to na ten moment świetny produkt finansowy i realny konkurent dla Revoluta.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
56
+1
32
+1
4
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS