10. urodziny Salonu Moliera 2 w Warszawie

Luksusowy portal
Zobacz galerię 23 zdjęć

Najbardziej luksusowy i uwielbiany przez gwiazdy Salon w Warszawie – Moliera 2  świętował swoje 10. urodziny. Impreza jubileuszowa przyciągnęła tłum gości w tym topowe polskie gwiazdy jak Małgorzata Socha, Agnieszka Dygant czy Małgorzata Kożuchowska. Pojawiły się również m.in. Marcelina Zawadzka, Julia Wieniawa, Angelika Mucha, Karolina Pisarek, Joanna Koroniewska, Edyta Herbuś, Magdalena Mołek, Justyna Steczkowska, Natalia Siwiec, Paulina Sykut-Jeżyna, Joanna Opozda oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Na zaproszonych czekała moc niespodzianek, między innymi koncert niesamowitej Beaty Kozidrak.  

Specjalnie na tą okazję Salon i współpracujące z nim, najbardziej prestiżowe domy mody przygotowali limitowaną kolekcję. Tworzy ją 10 unikatowych produktów wykreowanych specjalnie z myślą o tym jubileuszu. Są to modele kolekcjonerskie dostępne tylko w Salonie Moliera 2 i www.moliera2.com. Urodzinowe projekty przygotowali: Christian Louboutin, Manolo Blahnik, Aquazzura, Gianvito Rossi, Casadei, Alexandre Birman , Self – Portrait, OneTeaspoon, Ruslan Baginskiy, Buscemi. 

O oprawę barów podczas eventu zadbała marka Martini – jedna z najbardziej ikonicznych marek alkoholowych na świecie, która od lat związana jest ze światem mody, wspierając i inspirując projektantów. Podczas spotkania goście mogli delektować się orzeźwiającym smakiem bąbelków: Martini Prosecco, Martini Asti oraz Martini Rose. Partnerami wydarzenia były zarówno cenione marki kosmetyczne jak Jo Malone, Neuvia i Smartlac, jak i  jeden z największych developerów – Marvipol. 

Limitowana kolekcja jest dostępna pod tym adresem: https://www.moliera2.com/blog/post/29-kolekcja-jubileuszowa-na-10-lecie-moliera-2

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS