Tomasz Adamek to milioner! Nawet Wojewódzki był w szoku.

Tomasz Adamek Wojewódzki majątek

Tomasz Adamek to postać, która w polskim sporcie pozostawiła trwały ślad. Jego osiągnięcia w boksie wzbudzały podziw i emocje. Jednak ostatnio to nie tylko jego umiejętności ringowe przyciągnęły uwagę mediów.

Okazało się, że Adamek ma kosmiczny majątek, który zaskoczył nie tylko fanów, ale również samego Kubę Wojewódzkiego.

W ostatnim odcinku podcastu „WojewódzkiKędzierski” gościem był Tomasz Adamek, jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów. Podczas rozmowy poruszono wiele wątków, w tym ten dotyczący majątku „Górala„.

Choć Adamek nigdy nie afiszował się swoim bogactwem, to wiadomo, że w trakcie swojej imponującej kariery zarobił on pokaźne sumy.

Adamek o swoim majątku

W najnowszym wywiadzie udzielonym w podcaście WojewódzkiKędzierski, Tomasz Adamek zdradził kulisy swojego finansowego sukcesu. Polski pięściarz, który wkrótce stanie do walki z Mamedem Chalidowem na gali KSW, nie narzeka na brak pieniędzy. Wręcz przeciwnie – jego majątek jest imponujący.

Głównym źródłem dochodów Adamka były oczywiście nagrody za walki. Szacuje się, że w trakcie swojej kariery zarobił on na ringu ponad 100 milionów złotych. Najwięcej, bo około 15 milionów złotych, otrzymał za walkę z Witalijem Kliczko w 2011 roku. Oprócz nagród za walki, Adamek zarabiał również na umowach sponsorskich, wizerunku i innych przedsięwzięciach biznesowych.

Inwestycje w nieruchomości

Adamek wyjawił, że w Stanach Zjednoczonych posiada aż 12 mieszkań! To liczba, która zaskoczyła nie tylko dziennikarza, ale również samego Wojewódzkiego. Kuba myślał, że Adamek ma dziewięć nieruchomości, ale Góral poprawił go, mówiąc: Mam 12.

Sukcesy sportowe i finansowe

Adamek to nie tylko legendarny bokser, ale również człowiek, który potrafił mądrze inwestować swoje zarobione pieniądze. Jego sukcesy sportowe przyczyniły się do budowy imponującego majątku. Niezależnie od tego, czy kibicujemy mu na ringu, czy podziwiamy go jako przedsiębiorcę, trzeba przyznać, że Tomasz Adamek to postać, która zasłużyła na uznanie.

Historia Adama Adameka to nie tylko walki na ringu, ale również mądra inwestycja w nieruchomości. Jego majątek jest dowodem na to, że sukcesy sportowe mogą przynieść nie tylko sławę, ale również finansową stabilność. Ciekawe, co jeszcze przyniesie przyszłość dla tego niezwykłego sportowca.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
60
+1
47
+1
6
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS