Samsung Galaxy Fold wyprzedany!

Galaxy Fold, najnowszy smartfon firmy Samsung, który wyznacza przyszłość rynku mobilnego cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskich konsumentów. W zaledwie kilka godzin od startu sprzedaży wyprzedano wszystkie dostępne w salonach Samsung Brand Store egzemplarze.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Galaxy Fold, Samsung pracuje nad zwiększeniem dostępności smartfonu, które planowane jest na 23 października 2019r. Konsumenci zainteresowani tym rewolucyjnym urządzeniem powinni sprawdzić dostępność Galaxy Fold w wybranych salonach sprzedaży partnerów Samsung.

Dostępny w nowoczesnej kolorystyce Cosmos Black i Space Silver, Galaxy Fold to początek zupełnie nowej kategorii smartfonów. Innowacyjne materiały oraz technologie wykorzystane przy tworzeniu Galaxy Fold, sprawiają, że urządzenie łączy eleganckie wzornictwo z możliwością złożenia smartfonu niczym książki. Rozłożony Galaxy Fold oferuje duży wyświetlacz Dynamic AMOLED Infinity Flex o przekątnej 7,3 cala, a po złożeniu urządzenie zmienia się w kompaktowy smartfon.

Funkcja App Continuity zapewnia intuicyjne przełączanie aplikacji pomiędzy ekranami Galaxy Fold. By zapewnić odpowiednią liczbę aplikacji dostosowanych do tej funkcji, firma Samsung podjęła specjalną współpracę z Google. Dodatkowo, największy jak dotąd ekran w smartfonach Samsung w połączeniu z funkcją Multi-Active Window zapewnia użytkownikom nowe możliwości wielozadaniowości i pracę z nawet trzema aplikacjami jednocześnie.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS