Salon FEMESTAGE Eva Minge otwarty w Gdyńskim Klifie

Femstage Eva Minge

FEMESTAGE Eva Minge otworzył swe podwoje w Galerii Klif we czwartek, 9 stycznia. Marka obecna jest w światowych stolicach takich jak Paryż, Rzym czy Nowy Jork. Dla pierwszych klientów sklep przygotował rabat -50% na całą kolekcję.

Elegancja w codziennym wydaniu skierowana dla młodych kobiet – taka jest filozofia marki FEMESTAGE Eva Minge. Marka stawia na prostotę i klasykę. To propozycja dla kobiet, które lubią podkreślać swoją kobiecość.

W salonie znajdziemy nie tylko odzież, ale też torebki i akcesoria niezbędne do uzupełnienia stroju.

FEMESTAGE Eva Minge to kolejny salon, który otwiera się w Galerii w ciągu ostatnich miesięcy. W listopadzie galeria powitała sklepy dedykowane wystrojowi i dekoracji wnętrz, takie jak TEMPUR czy dwupiętrowy Witek Home.

Galeria Klif jest idealną lokalizacją dla naszego sklepu – mówi ​Ewa Plewińska-Cięszka, Brand Manager Femestage Eva Minge. – Znajduje się tu wiele polskich marek, wyjątkowych produktów, niepowtarzalnych w Trójmieście.

Z okazji otwarcia sklep przygotował rabat -50% na całą kolekcję. Sklep znajduje się na parterze Galerii Klif.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS