Nieruchomość dnia: luksusowa posiadłość w Toruniu

Luksusowy dom Toruń
Zobacz galerię 16 zdjęć
Luksusowy dom Toruń

Opisywana oferta dotyczy luksusowej rezydencji położonej na granicy lasu, w dzielnicy Bielany. Nieruchomość ta została zaprojektowana z myślą o kilku pokoleniach, oferując im niezależną przestrzeń, a zarazem łącząc ich życiowe funkcje w reprezentatywnej strefie dziennej, jadalni, pokoju klubowym oraz strefie relaksu w postaci mini fitnessu i sauny.

Ta luksusowa rezydencja położona jest na przepięknie zalesionej i zagospodarowanej działce z reprezentatywnym granitowym podjazdem oraz marmurowymi fontannami w stylu włoskim.

Na terenie ogrodu znajduje się podgrzewany basen oraz rozległe tarasy.

Nieruchomość ta została wykończona w bardzo wysokim standardzie z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. Zastosowany styl willowy sprawia, że czujemy się tutaj bardzo dostojnie, a rezydencjalnego charakteru wewnątrz nieruchomości nadają centralne marmurowe schody, poręcze z kutej stali, duże przestronne okna oraz wysokość poszczególnych pomieszczeń.

Okna wykonane są z drewnianej stolarki okiennej trzyszybowej, podłogi wewnątrz nieruchomości wykonane są z marmuru i drewna, a tarasy zewnętrzne z granitu. Dach pokryty jest dachówką ceramiczną, a łazienki wyposażone są w produkty Villeroy & Boch. Kuchnia wyposażona jest w produkty AGD Siemens.

Wielopokoleniowa rezydencja z 2010 roku o powierzchni 1226m2 położona jest na wyjątkowo urokliwej działce ze sosnowym starodrzewem o powierzchni 5572m2. Nieruchomość składa się z 10 pokoi, w tym 3 niezależnych stref mieszkalnych. W reprezentatywnej strefie dziennej znajduje się jadalnia, pokój klubowy oraz strefa relaksu w postaci mini fitnessu i sauny.

W rezydencji znajduje się również garaż na 6 aut.

Serce Kujaw, magiczne miasto w urokliwym zakątku Polski. Dzięki niepowtarzalnemu połączeniu tradycji, kultury, nauki i współczesności, codzienne życie staje się tutaj prawdziwą przyjemnością.

Toruń to miejsce, gdzie historia splata się z nowoczesnością, a urokliwa starówka wraz z malowniczymi niepowtarzalnymi widokami zapraszają do relaksu. Wszystko to sprawia, że mieszkańcy mogą poczuć tutaj magiczną atmosferę i zatopić się w harmonii codziennego życia. Miasto jest również bardzo ważnym ośrodkiem akademickim oraz kulturalnym.

Cena tej nieruchomości wynosi 11 000 000 zł, co stanowi 8 972 zł/m².

Więcej informacji na temat tej oferty można znaleźć na stronie ogłoszenia.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
51
+1
37
+1
7
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS