Gucci zaprezentowało etui na AirPods Max. Jest droższe niż słuchawki!

Jeśli nie byłeś fanem Smart Case firmy Apple, który jest dostarczany z AirPods Max, to luksusowa marka Gucci zaprezentowała własną koncepcję na etui do nowych słuchawek firmy Apple. Oczywiście jak to w przypadku Gucci etui jest droższe niż same słuchawki.

Pokrowiec Ophidia na słuchawki AirPods Max firmy Gucci to ekskluzywny produkt dostępny tylko online w oficjalnym sklepie Gucci, który łączy w sobie typowy dla marki styl vintage i współczesność dzięki elementom inspirowanym łacińską sentencją, które oznacza „przynależność do dnia dzisiejszego„. Oprócz konotacji historycznych to Ophidia to także linia torebek, portfeli, torb podróżnych dla mężczyzn oraz portfeli i pokrowców na iPhone’a która zadebiutowała na wybiegu w 2018 roku w Pitti Palace we Florencji, zawiera kultowe, inkrustowane detale marki i błyszczące złote logo GG.

Gucci twierdzi, że etui jest wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, ma pasek na ramię, brązowe skórzane detale i zatrzask, aby zabezpieczyć AirPods Max’y na miejscu. Podobnie jak wiele akcesoriów AirPods Max, etui Gucci odsłania pałąk łączący głośniki Max’ów, co pozwala na łatwe przenoszenie.

Cena etui została ustalona na 730 euro, co przy obecnym kursie wynosi 3320 złotych, co oznacza że ​​etui Gucci jest ponad 500 złotych droższe od ceny produktu, do którego jest przeznaczone. Gucci oferuje także inny futerał na standardowe słuchawki, które kosztuje 920 dolarów (3 700 złotych), ale nie jest przeznaczony specjalnie dla Apple AirPods Max.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
1
+1
2
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS