Edra nowości w Galerii Heban

Edra to synonim luksusu, elegancji i niezwykłego komfortu. Czy jest coś bardziej przyjemnego, niż zatopienie się w designerskiej sofie pod koniec dnia? Chyba nie! Nowa Grande Soffice to propozycja mebla, który ozdobi każde wnętrze. Projektant Francesco Binfarè mówi o kanapie jako o „małej miękkiej architekturze” miejscu, gdzie czas nie odgrywa najważniejszej roli.

Grande Soffice jest trzecią sofą w której została zastosowana „inteligentna” poduszka. Zgodnie z oczekiwaniami, sofa jest niesamowicie wygodna – miękka, ale z wystarczającym wsparciem, aby wyjść wygodnie z sofy. Tym razem Binfarè przyjmuje podejście modułowe, tworząc możliwość wyboru pożądanego doświadczenia. Chcesz zanurzyć się w kokonie na poduszki? Inteligentne poduszki będą kształtować i dostosowywać się do nawet najmniejszych ruchów. Chcesz stworzyć przestrzeń z wypełnionej kanapy? Przenieś i ponownie skonfiguruj sekcje, jak chcesz.

W dowolnej kombinacji Grande Soffice może wyglądać szykownie, a jednocześnie przytulnie, dostosowując się do każdego schematu i układu. Subtelna sylwetka sprawia,
że oparcie sofy jest równie estetyczne jak przód. Dodatkowo inteligentna poduszka działa jak oparcie i podłokietnik, regulowany do preferowanej pozycji – od pracy na laptopie po czytanie książki, sofa zapamiętuje kontury naszego ciała i zapewnia silne, ale elastyczne wsparcie.
Galeria Mebli stworzyła strefę dedykowaną wyłącznie marce EDRA. Znajdziemy w niej kultowe propozycje marki, zaprojektowane we współpracy z gwiazdami światowego designu.

Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi i produkty, nie ważne są ceny, liczy się tylko luksus.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Kontakt z nami

W każdej sprawie prosimy o kontakt pod poniższym adresem e-mail: info małpa luxatic.pl

Bądź na bieżąco!