Denon GC – Nowa linia słuchawek

luksusowy portal

Opierając się na zaawansowanej technologii przetworników FreeEdge, zaczerpniętej z wielokrotnie nagradzanych, flagowych słuchawek AH-D9200, modele Denon GC30 i GC25NC zapewniają prawdziwie wciągające wrażenia audio. Nowa seria obejmuje modele wyposażone w aptX HD Bluetooth dla zapewnienia dźwięku w jakości lepszej niż CD, najnowocześniejsze aktywne tłumienie hasłasu ANC z trzema trybami, a nawet opcję bezpośredniego połączenia do komputera przez USB w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku.

Nowa seria obejmuje trzy modele: AH-GC30 z aktywnym tłumieniem hałasu i Bluetooth; przewodowe słuchawki AH-GC25NC z ANC; oraz bezprzewodowe słuchawki Bluetooth AH-GC25W.

Słuchawki AH-GC30 oraz AH-GC25NC wykorzystują opatentowaną technologię przetworników FreeEdge firmy Denon, która wykorzystuje membrany z nanowłókien, aby dostarczyć dźwięk przy zmniejszonym rezonansie oraz dokładniejszym ruchu cewki, umożliwiając w ten sposób uzyskanie doskonałej dynamiki oraz bogactwa niuansów muzycznych. Akustycznie dostrojone przez inżynierów dźwięku Denon, aby zapewnić niesamowitą wierność muzyczną i ulepszone obrazowanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Co więcej, ulubione filmy zyskują zupełnie nową jakość dzięki potężnemu basowi oraz wyraźnym dialogom.

Moduł AptX HD Bluetooth zastosowany w słuchawkach AH-GC30 i AH-GC25W umożliwia bezprzewodową transmisję muzyki w wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż CD do słuchawek z kompatybilnych urządzeń. Istnieje również możliwość bezpośredniego połączenia z komputerem przez złącze USB słuchawek.

Nowy, opracowany specjalnie dla słuchawek AH-GC30 i AH-GC25NC, aktywny tryb tłumienia hałasu ANC najnowszej generacji firmy Denon wykorzystuje wiele mikrofonów do analizy i kompensacji odgłosów otoczenia, oraz oferuje trzy dostępne tryby dla zapewnienia optymalnego tłumienia hałasu niezależnie od tego, czy podróżujesz samolotem czy pociągiem, gdy słuchasz muzyki na ulicy podczas spaceru lub chcesz skupić się na pracy w biurze.

Dzięki czterem mikrofonom na wewnętrznej i zewnętrznej stronie słuchawek połączonym z zaawansowanym cyfrowym przetwarzaniem sygnału, ANC zatrzymuje więcej odgłosów tego, co dzieje się wokół Ciebie, a trzy różne tryby pozwalają idealnie dopasować pracę słuchawek do otoczenia. Tryb „City” eliminuje typowy hałas występujący w zatłoczonych miejscach publicznych, a tryb „Office” jest ustawiony tak, aby zapewniał ciszę w miejscu pracy. Tryb „Flight” został dostrojony w celu wyeliminowania ciągłego, uciążliwego hałasu silników samolotu.

AH-GC25NC

Co więcej, system tłumienia hałasu wyposażony został w specjalny „Ambient Monitor”: dzięki prostemu dotknięciu jednej ze słuchawek, wbudowane mikrofony pozwalają usłyszeć dźwięk otoczenia. Oznacza to, że możesz w prosty sposób usłyszeć stewardesę lub kolegów z biura bez potrzeby zdejmowania słuchawek.

Ponadto, w modelach z Bluetooth dwa dodatkowe mikrofony z tłumieniem hałasów generacji ósmej są używane do nawiązywania i odbierania połączeń telefonicznych w ruchu, zapewniając doskonałą klarownością głosu. Przewodowy model AH-GC25NC wyposażony został w mikrofon na kablu, przewody dostarczane wraz z modelami Bluetooth również oferują mikrofon.

Wszystkie trzy modele zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie, z ergonomicznymi poduszkami nausznymi z pianki z pamięcią kształtu pokrytymi wysokiej jakości syntetyczną skórą, a wbudowane akumulatory zapewniają długi czas odsłuchu: do 20 godzin od pełnego naładowania, gdy używasz zarówno funkcji tłumienia hałasu oraz Bluetooth, lub 25 godzin, jeśli korzystasz wyłącznie z funkcji tłumienia hałasów otoczenia.

Denon AH-GC30 Etui

AH-GC30 – kluczowe cechy

 • – Przetworniki Denon FreeEdge zapewniające ultra precyzyjny, potężny dźwięk
  – Aktywne tłumienie hałasów ANC z czterema mikrofonami i trzema trybami: Flight, City i Office oraz szybkim i łatwym nasłuchem otoczenia
  – aptX HD Bluetooth zapewniający dźwięk o wysokiej rozdzielczości z kompatybilnych urządzeń, łączność przewodową oraz opcję audio USB
  – 20 godzinna żywotność baterii zapewnia nieprzerwaną pracę podczas długich podróży (przy użyciu Bluetooth i redukcji szumów); do 25 godzin bez Bluetooth. Akumulator ładuje się w pełni po 2 godzinach, szybkie ładowanie trwające 10 minut daje dwie i pół godziny użytkowania, a 15 minut ładowania zapewnia 4 i pół godziny słuchania
  – Konstrukcja nauszna z piankowymi nausznikami z pamięcią kształtu, obszytymi syntetyczną skórą dla zapewniania idealnego dopasowania i komfortu, nawet podczas długotrwałego słuchania
  – Metalowy pałąk zapewnia wytrzymałość; dostępny w czarnym lub białym wykończeniu

AH-GC25NC – kluczowe cechy

 • – Takie same jak w modelu AH-GC30 z aktywnym tłumieniem hałasów (40 godzinna żywotność baterii), ale z połączeniem przewodowym (bez Bluetooth)

AH-GC25W kluczowe cechy

 • – Takie jak w modelu AH-GC30 z aptX HD Bluetooth (30 godzinna żywotność baterii), ale bez aktywnego tłumienia hałasów ANC

Ceny słuchawek:

AH-GC30 – 1 699 PLN

AH-GC25NC – 1 299 PLN

AH-GC25W – 1 099 PLN

Strona WWW Denon

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS