Czy Wiedźmin trafi do Tesli…?

Wiedźmin Tesla

Elon Musk dyrektor generalny Tesli, opublikował dosyć zaskakującą ankietę na Twitterze z pytaniem, czy powinien umieścić grę wideo „Wiedźmin” w samochodach Tesli. Musk zdaje się być bardzo podekscytowany najnowszą adaptacją „Wiedźmina” na Netflix’ie. Stwierdził także, że gra wideo „Kerbal Space Program” znajduje się na liście gier, które chce umieścić w Tesla.

Wydaje się, że ciągła obsesja Elona Muska na punkcie „Wiedźmina” nasiliła się. We wtorek Musk napisał tweeta do swoich obserwujących, pytając, czy powinien udostępnić grę wideo „Wiedźmin” w samochodach Tesla.

Want to play The Witcher game on your Tesla? (you can already watch the show on Tesla Netflix theater)— Elon Musk (@elonmusk) 22 stycznia 2020

Toss a coin” to nawiązanie do piosenki z najnowszej serii „The Witcher” na platformie Netflix, zatytułowanej „Toss a Coin to your Witcher”. Piosenka stała się wirusowa, a Musk przyznał w zeszłym tygodniu, że utkwiła mu w głowie

Musk nie jest pewien, którą z trzech gier „Wiedźmin” dodać do Tesli, ale najnowsza gra „Wiedźmin 3: Dziki Gon” wydana w 2015 roku wydaje się najbardziej prawdopodobna. Pierwsza gra „Wiedźmin” ukazała się w 2007 roku i została zaadaptowana z serii polskich powieści autorsta Andrzej Sapkowskiego. Adaptacja Netflix pojawiła się pod koniec ubiegłego roku i jest również adaptowana z książek – będąc pod dużym wpływem serii gier.

Czy tak będzie wyglądała gra Wiedźmin w Tesli?

W chwili pisania tego tekstu liczby są mocno ułożone na korzyść umieszczenia „Wiedźmina” w samochodach Tesla, prawie 85% użytkowników Twittera odpowiedziało „tak”.

Tesla ma już kolekcję gier, w których właściciele mogą grać na ekranie dotykowym samochodu, chociaż „Wiedźmin” ma znacznie większą moc niż jakakolwiek z obecnie dostępnych gier. Zasadniczo gracze używają kierownicy samochodu jako kontrolera, ale wyświetlacz można również podłączyć do kontrolera konsoli.

W komentarzach poniżej we wpisie odnośnośnie Wiedźmina Musk powiedział także, że Tesla pracuje nad wprowadzeniem popularnej gry inżynieryjnej „Kerbal Space Program” do samochodów.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS