Audi A6 i Audi A7 dostępne w sprzedaży w polskich salonach

Audi
Zobacz galerię 35 zdjęć
Audi

Audi A6 i Audi A7 oraz ich wersje S, w roku modelowym 2024 zyskują nowy wygląd. Oprócz nowo zaprojektowanych linii wyposażenia z nowymi elementami stylistycznymi w przodzie i w tyle, te modele klasy luksusowej charakteryzują się teraz odważnymi kolorami wnętrza i nadwozia, nowymi wzorami kół i wzbogaconym wyposażeniem standardowym. Teraz, oba modele dostępne są już w konfiguratorze na stronie www.audi.pl

Ceny Audi A6 w wersji Limousine rozpoczynają się od 228 600 PLN, wersji Avant od 239 800 PLN, a modelu A7 Sportback od 275 000 PLN. Możliwości konfiguracyjne proponowane w nowym roku modelowym, oferują klientom większą przejrzystość i więcej miejsca na indywidualność. Wnętrze można teraz zaprojektować niezależnie od wybranego przez klienta pakietu zewnętrznego.

Klienci mogą teraz wybierać pomiędzy liniami base, advanced i S line dla nadwozia A6 Limousine i Avant oraz pomiędzy linią base i pakietem S line dla A7 Sportback. Każda linia wyposażenia charakteryzuje się unikalnymi elementami stylistycznymi z przodu i z tyłu pojazdu. Oprócz opcji różnicujących wygląd zewnętrzny, dostępny jest też pakiet S line Interieur bazujący na wnętrzu poprzedniego pakietu sportowego S line.

Dla Audi A6 i A7 oraz dla ich wersji S, dostępnych jest teraz dwanaście kolorów nadwozia. Po raz pierwszy w ofercie znalazły się lakiery biały – Arcona White i brązowy metalik – Madeira Brown Metallic. Czerwony metalik – Grenadine Red Metallic i niebieski metalik – Ascari Blue Metallic są teraz dostępne dla wersji S i pakietów S line. Dekoracyjne wstawki we wnętrzu występują w ośmiu różnych wariantach. Nowością są drewniane wstawki w kolorach Olive Tree Natural i Ash Volcanic Gray Natural oraz wstawki pokryte mikrofibrą Dinamica.

Zmodernizowano również standardowe rozwiązania techniczne oświetlenia. Podstawowe reflektory w Audi A6 i S6 to teraz światła LED z wyprofilowaną sygnaturą świateł do jazdy dziennej. Audi parking system plus (czujniki parkowania w przodzie i w tyle pojazdu) jest teraz również standardem.

Oba modele są już dostępne w konfiguratorze na stronie www.audi.pl. Skonfigurowaną wersję pojazdu dostępnego z bogatą gamą wyposażenia dodatkowego wysłać można bezpośrednio do najbliższej stacji dealerskiej marki Audi. Można też zapisać ją w aplikacji MyAudi.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
105
+1
53
+1
8
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS