Nie uwierzysz co zbudują w Dubaju. Będzie wyższy niż Big Ben!

Franck Muller Dubaj Aeternitas Tower

Wieża Aeternitas został oficjalnie zaprezentowana podczas wydarzenia inaugurującego w zeszłym tygodniu, będzie najwyższą na świecie wieżą zegarową do budynków mieszkalnych, mierzącą zdumiewającą wysokość 450 metrów, czyli ponad czterokrotnie wyższą od londyńskiego Big Bena.

Aeternitas Tower ma stać się drugą co do wysokości wieżą zegarową na świecie (po Makkah Clock Royal Tower w Mekce w Arabii Saudyjskiej). Aeternitas Tower jest wynikiem partnerstwa pomiędzy deweloperem London Gate z Dubaju i szwajcarskim producentem luksusowych zegarków Franck Muller.

Aeternitas Dubaj

Developer London Gate kupiła działkę w Dubai Marina, na której znajdowały się już początki niedokończonego 106-piętrowego budynku, i wiedziała, że ​​monumentalny rozmiar wieży wymaga efektownej fasady, powiedział Tom Hill, koordynator ds. relacji z mediami dewelopera.

Wierzymy, że zegar będzie widoczny z odległości sześciu kilometrów ze względu na wysokość budynku” – powiedział Hill, dodając, że tarcza zegara będzie miała olbrzymią wysokość 40 metrów i szerokość 30 metrów.

Chcieliśmy zrobić coś innego, czego nie zrobiono wcześniej w Dubaju” – powiedział Hill.

Ponadczasowa wieża

Wieża mieszkalna składa się z 649 mieszkań, w tym mieszkań z jedną lub trzema sypialniami, a także dwupoziomowych willi i rezydencji.

Dzięki sprzątaniu, usługom konsjerża oraz całodobowej obsłudze parkingowego i portiera mieszkańcy będą mieli dostęp do usług i udogodnień na poziomie hotelowym, ale z prywatnością i komfortem domu.

Dubaj Aeternitas

Jego wspólne udogodnienia obejmują zaplecze zdrowotne, w tym siłownię, kort do padla, spa, studio jogi i basen, a także przestrzenie artystyczne i kulturalne, takie jak kino, sala muzyczna i biblioteka.

Jak podaje London Gate inwestycja zostanie przekazana mieszkańcom w 2027 roku.

Apartament Dubaj

Nazwa wieży oznacza po łacinie „wieczność” i jest inspirowana kolekcją zegarków Franck Muller Aeternitas — jednym z najbardziej złożonych projektów marki, wyposażonym w „wieczny kalendarz” – powiedział Erol Baliyan, dyrektor zarządzający Franck Muller na Bliskim Wschodzie i Afryka.

W zeszłym tygodniu London Gate rozpoczęło pierwszą fazę sprzedaży mieszkań z jedną sypialnią, których ceny zaczynały się od 1,6 miliona AED (435 600 dolarów).

Oficjalna strona inwestycji Aeternitas Dubaj.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
69
+1
57
+1
5
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS