Kim jest Adar Poonawalla, biznesemen, który wynajął dom od Dominiki Kulczyk?

Adar Poonawalla należy do najbogatszych ludzi w Indiach, którzy przez całą dobę pracowali nad budową swoich imperiów – jak sam twierdzi. Jest dyrektorem generalnym firmy Serum Institute of India (SII) – fabryki szczepionek, która produkuje szczepionki przeciwko odrze, polio, tężcowi, a teraz także koronawirusowi – i pomógł rozpromować jej działalność na całym świecie.

On i jego żona, przedsiębiorczyni i filantropka Natasha Poonawalla są również znani z wystawnego stylu życia i jedynych w swoim rodzaju zakupów. Tutaj przyjrzymy się pięciu najdroższym rzeczom posiadanym przez Adara Poonawallę i jego rodzinę.

To 5 najdroższych rzeczy należących do Adara Poonawalli

1. Dom o wartości 100 000 000 dolarów w Bombaju

Rodzina Poonawalla mieszka głównie w Pune, ale ma też dom w Bombaju. Zlokalizowany w południowym Bombaju, ich adres w Bombaju, Lincoln House jest jednym z najdroższych zabytków miasta. Jest własnością Cyrusa Poonawalla, ojca Adara Poonawalla i zajmuje powierzchnię 50 000 stóp kwadratowych w dzielnicy Breach Candy w południowym Bombaju. Według Mid-Day rodzina kupiła dom w 2015 roku za potężne 90 milionów dolarów. 

2. Rolls-Royce Phantom: powyżej 1 100 000 dolarów

Według Cartoq rodzina posiada samochód Rolls-Royce Phantom Series 1, który jest jednym z wielu starych samochodów, które posiadają. Niezwykle trudno jest teraz upolować ten model.

3. Airbus A320 o wartości 100 milionów dolarów, który może służyć jako jego biuro 

Adar Poonawalla przekształcił Airbusa A320 w luksusową przestrzeń biurową, której koszt samej przebudowy wyniósł go około 10 milionów dolarów.

4. Wielki Dom Adar Abad Poonawalla w Pune

Wracając do głównej siedziby rodziny, Poonawallowie mieszkają w Pune w wielkim Domu Adara Abada Poonawalli. Na okładce magazynu Forbes z 2016 roku dom Adara Poonawalli został opisany jako luksusowa posiadłość, ozdobione rzadkimi obrazami i szczycące się oszałamiającą europejską architekturą.

5. Spersonalizowany Mercedes S350, który wygląda jak Batmobil

Plotki są prawdziwe. Adar Poonawalla jest właścicielem Batmobilu. Pune Mirror poinformował, że samochód to odnowiony Mercedes S350. Raport sugeruje, że samochód został zmodyfikowany przez dodanie skrzydeł i maski przez firmę Executive ModCar Trendz (EMT) z Bombaju.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
593
+1
376
+1
3
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS