Nie żyje biznesmen Tadeusz Gołębiewski

Nie żyje Tadeusz Gołębiewski, założyciel sieci ogromnych i popularnych hoteli m.in. w Karpaczu, Mikołajkach oraz Wiśle. Należących do największych tego typu obiektów w Polsce. Tadeusz Gołębiewski był także właścicielem fabryki cukierniczej.

Biznesmen zmarł we wtorek w wieku 79 lat. Jego śmierć potwierdziła PAP Agnieszka Gawińska, odpowiedzialna za kontakty z mediami w firmie cukierniczej TAGO.

– Tak, potwierdzam tę informację – odpowiedziała Gawińska na pytanie o śmierć przedsiębiorcy Tadeusza Gołębiewskiego.

– Dziś ukaże się informacja na stronach internetowych hoteli i przedsiębiorstwa TAGO. Upoważniona jestem tylko do przekazania informacji, że Tadeusz Gołębiewski zmarł w dniu wczorajszym – dodała.

Tadeusz Gołębiewski założył sieć luksusowych hoteli w Polsce oraz fabrykę słodyczy TAGO.

Hotele Gołębiewski to sieć luksusowych hoteli zlokalizowanych w Mikołajkach, Białymstoku, Wiśle, Karpaczu i świeżo zbudowanego hotelu w Pobierowie.

Firma cukiernicza TAGO istnieje na rynku od 1966 r. Prowadzi działalność eksportową obejmującą swoim zasięgiem ponad 60 krajów na 5 kontynentach oraz współpracuje z większością sieci handlowych w Polsce.

Miał żonę Grażynę oraz trójkę dzieci: Beatę, Monikę i Jarosława.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
1
+1
0
+1
2
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS