Bean – To jedyna w swoim rodzaju przyczepa kempingowa

Jeśli jesteś weekendowym turystą lub starym wyjadaczem wszelkich możliwych szlaków turystycznych zapewne nie raz odczułeś zmęczenie w drodze lub po całodziennej pieszej wędrówce. Niezależnie od typu podróżnika jakim jesteś z pomocą przyjdzie ci przyczepa kempingowa Bean Classic. Ten projekt to niezwykła kompaktowa opcja dla odkrywców, którzy chcą poczuć bliskość z matką naturą.

Po długim dniu pokonywania szlaku przyczepa kempingowa Bean Classic pomoże Ci się zrelaksować i naładować akumulatory na następny dzień. Wszystkie modele przyczepek Bean są wykonane z monobloków włókna szklanego, co zmniejsza ryzyko przecieków i zwiększa trwałość oraz żywotność konstrukcji. Oczywiście przyczepka jest odporna na coraz większe promieniowanie UV. Model Classic Bean jest wyposażony w materac z pianki typu queen size, izolację sufit, ciepłe oświetlenie wnętrza, dwupalnikową kuchenkę z wyjmowanym stojakiem, akumulator AGM o głębokości 100A i panele solarne. Jeśli cenisz większy komfort możesz zdecydować się na model Mean Bean z dodatkowym bagażnikiem dachowym, przenośną lodówką oraz dodatkowym oknami.

Ceny modelu Bean Classic zaczynają się od 15 700$ (ponad 60 000 zł), a Mean Bean kosztuje 16,400$ (63 000 zł).

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta Bean Trailer.

Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi i produkty, nie ważne są ceny, liczy się tylko luksus.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Kontakt z nami

W każdej sprawie prosimy o kontakt pod poniższym adresem e-mail: info małpa luxatic.pl

Bądź na bieżąco!